شرکت 405 رودانی در کنکور سراسری فنی و حرفه ای-کار و دانش

مدیر آموزش و پرورش رودان از شرکت 405 داوطلب در آزمون سراسری فنی و حرفه ای و کارو دانش به منظور کسب کرسی‌های برتر دانشگاهی خبر داد.

شرکت 405 رودانی در کنکور سراسری فنی و حرفه ای-کار و دانش

مدیر آموزش و پرورش رودان از شرکت 405 داوطلب در آزمون سراسری فنی و حرفه ای و کارو دانش به منظور کسب کرسی های برتر دانشگاهی خبر داد.

احمد رحیمی پور در گفت و گو با خبرنگار پانا هرمزگان ضمن اعلام آمادگی این شهرستان به منظور برگزاری آزمون سراسری فنی و حرفه ای و کارودانش گفت: با همکاری و همراهی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان تمامی تدابیر لازم و هماهنگی های درون شهرستانی به منظور برپایی آزمون بدون دغدغه در سه حوزه برگزاری آزمون اندیشیده شده است.

 

وی در ادامه افزود: آزمون سراسری فنی و حرفه ای و کارودانش این شهرستان همزمان باسراسر کشور در روز جمعه 22مردادماه در سه حوزه آزمون واقع در سالن دانشگاه آزاد اسلامی، آموزشگاه یاران مهدی (عج) و دبیرستان نمونه دولتی دکتر حسابی شهرستان رودان برگزار می شود.

 

رحیمی پور با تایید حضور 405 داوطلب در این آزمون خاطر نشان کرد: 256 داوطلب مرد و 149 داوطلب زن در 9 رشته فنی و حرفه ای و کارو دانش به منظور کسب کرسی های برتری دانشگاهی در این آزمون با هم رقابت می کنند.

 

این مسئول یادآور شد: داوطلبین شرکت کننده در این آزمون در 9 رشته ی فنی و حرفه ای و کارودانش شامل رشته های مدیریت خانواده، گرافیک، کامپیوتر، نقشه کشی معماری، حسابداری، تربیت بدنی، تاسیسات، الکتروتکنیک و مکانیک خودرو جهت تحصیل در رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته تحصیلی در این آزمون شرکت می کنند.

 

مدیر آموزش و پرورش رودان عنوان کرد: درب حوزه های برگزاری آزمون سراسری فنی و حرفه ای و کار ودانش همزمان با سراسر کشور در روز جمعه 22 مردادماه، ساعت هفت صبح به روی داوطلبین باز می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب