ساخت مواد پره‌های توربین بادی به وسیله یک شرکت فناور

مجری پروژه "طراحی و ساخت مواد اولیه مورد نیاز پره‌های تورربین‌های بادی گفت: ساخت پره‌های توربین بادی باهدف صرفه جویی ارزی و با حمایت ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدید‌پذیر معاونت علمی صورت گرفت.

ساخت مواد پره‌های توربین بادی به وسیله یک شرکت فناورایرج امیری مجری پروژه "طراحی و ساخت مواد اولیه مورد نیاز پره‌های تورربین‌های بادی"  در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اجرای پروژه  توربین بادی اظهار داشت: از 4 سال گذشته تحقیقات و مطالعات ما برای ساخت مواد پره های  توربین بادی در داخل کشور با هدف قطع وابستگی از واردات این ماده از خارج و صرفه جویی ارزی  آغاز شد.

وی یاد آور شد:  با این اقدام نیاز کشور به واردات این مواد مرتفع شده و در حال حاضر ما موفق به ساخت این مواد با فناوری بومی شدیم .

مجری طرح عنوان کرد: شرکت تولیدکننده توربین‌های بادی که پیش از این این مواد را وارد می‌کرد به عنوان اولین مشتری ما برای تهیه این مواد هستند.

امیری گفت:  ما به دنبال بحث تجاری سازی این محصول  به فکر صادرات به خارج کشور نیز هستیم که در این راه ستاد توسعه فناوری انرژی‌های تجدید‌پذیر معاونت علمی بیشترین حمایت از ما داشته است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب