کنکوری‌های عزیز رشته تجربی


برنامه درس‌های اختصاصی آزمون 15 مرداد بدین شرح است:

برنامه و منطق آزمون 15 مرداد – چهارم تجربی

** درس‌های پیش‌دانشگاهی به‌صورت پوششی در آزمون‌ها مطرح می‌شود.


(هر آزمون از ابتدای کتاب شروع می‌کنیم) تا فرصت مطالعه‌ی قسمت‌های اول همیشه وجود داشته باشد. پوششی بودن برنامه‌ی درس‌های سال بعد مزایای زیر ر


را به همراه می‌آورد:‌


اولاً: مبحث‌های ابتدای کتاب بارها تکرار می‌شود و به هدف برنامه‌ی تابستان که سبک شدن حجم کار دانش‌آموزان در ابتدای سال تحصیلی است می‌رسیم.


ثانیاً: عموم برنامه‌هایی که در مدارس و آموزشگاه‌ها استفاده می‌شوند قابلیت انطباق و هماهنگی با برنامه‌ی کانون را پیدا می‌کنند و مسأله‌ی عقب‌ماندن از برنامه‌ی کانون منتفی می‌شود.


ثالثاً: دانش‌آموز در هر یک از آزمون‌های تابستان که ثبت‌ نام کند می‌تواند مبحث‌های نگاه به آینده را از ابتدا شروع کند و با برنامه‌ هماهنگ شود.


پیشنهاد برای نحوه‌ی مطالعه‌ی درس‌های سال سوم انتظار نداریم بخش نگاه به گذشته  (سال سوم) را از اول تا آخر بخوانید.


برای یادگیری این بخش نیاز نیست که کلاس بگیرید.


 برای به خاطرآوردن این مبحث‌ها تست‌های کتاب‌های آبی پایه را حل کنید و بهترین حالت اینست که نقص‌های یادگیری خود را با تست زدن بشناسید .


تعداد سؤال و زمان پیشنهادی آزمون 15 مرداد:

برنامه و منطق آزمون 15 مرداد – چهارم تجربی

*توجه: خانه‌هایی که با رنگ متفاوت مشخص شده‌اند مربوط به آزمون‌های گواه (شاهد) هستند در این درس‌ها به دو مجموعه سؤال پاسخ خواهید داد. 


مجموعه‌ی اول سؤال‌های طراحی شده است و مجموعه‌ی دوم مربوط به آزمون گواه (شاهد) است که برای کنترل نتایج آزمون طراحی شده و مشاوره‌ی درسی به  دانش‌آموزان برگزار می‌شود و نمره وتراز جداگانه در کارنامه خواهد داشت.


 سؤال‌های آزمون گواه (شاهد) از میان سؤال‌های کتاب‌های آبی گزینش می‌شود.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب