بازگشت ویری 43 ساله به فوتبال

کریستین ویری در 43 سالگی از بازگشت به فوتبال و بازی در لیگ چین خبر داد.

بازگشت ویری 43 ساله به فوتبال

کریستین ویری در 43 سالگی از بازگشت به فوتبال و بازی در لیگ چین خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سان، کریستین ویری مهاجم گلزن سابق تیم ملی ایتالیا از بازگشت خود به فوتبال و بازی در لیگ چین آن هم در ۴۳ سالگی خبر داد.  

ویری در سال ۱۹۹۹ با انتقال ۴۹ میلیون یورویی از لاتزیو به اینتر توانست رکورد گرانقیمت‌ترین بازیکن جهان را به خود اختصاص دهد و دوران خوبی را در این تیم داشته باشد.  او در طول ۱۸ سال فوتبال و بازی در تیم های مطرحی چون اینتر، اتلتکومادرید، یوونتوس، میلان و موناکو، بیش از ۲۰۰ گل به ثمر رساند. او همچنین در ۴۹ دیدار ملی برای تیم ملی ایتالیا نیز موفق شد ۲۳ گل به ثمر برساند.

کسب آقای گلی در لالیگا در سال ۱۹۹۸، بهترین بازیکن ایتالیا در سال ۱۹۹۹ و آقای گل لیگ ایتالیا در سال ۲۰۰۳ از جمله افتخارات فردی او بوده است. او در نهایت در سال ۲۰۰۹ بعد از چند دوره حضور در آتالانتا، برگامو از فوتبال خداحافظی کرد.  

ویری در چند سال گذشته در زمینه شرط بندی ضرر مالی هنگفتی داشته و همین باعث شده است شرایط زندگی خوبی نداشته باشد و حتی فقر را نیز تجربه کند. اکنون سرمایه‌گذاری کلان در لیگ چین به نظر بازیگن سابق ایتالیا را وسوسه کرده است تا در ۴۳ سالگی به بازگشت به فوتبال فکر کند. ویری خبر بازگشت به فوتبال را در صفحه خود در اینستاگرام اعلام کرده ولی نام تیم آینده خود را فعلا اعلام نکرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب