برد رئال مادرید و شکست ولفسبورگ در دیدارهای دوستانه

تیم‌های رئال مادرید و اسپورتینگ حریفانشان را در دیدارهای دوستانه با شکست روبرو ساختند.

تیم‌های رئال مادرید و اسپورتینگ حریفانشان را در دیدارهای دوستانه با شکست روبرو ساختند.

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای دوستانه فوتبال، رئال مادرید در اردوی آمریکای خود بعد از شکست برابر پاری سن ژرمن در بازی اول خود موفق شد با نتیجه سه بر دو چلسی را شکست دهد. در این دیدار مارسلو دو بار توانست رئال را پیش بیندازد و در ادامه نوبت به ماریانو رسید تا زننده گل سوم رئال در نیمه نخست باشد.

در نیمه دوم کونته سرمربی چلسی دست به چند تغییر و تحول در تیمش زد که یکی از این تغییر و تحولات ورود ادن هازارد به زمین بود که توانست دو گل در این نیمه برای تیمش به ثمر برساند. دو تیم در این نیمه بازی هجومی را ارائه کردند ولی بازی دیگر گلی نداشت تا این دیدار در نهایت با برتری سه بر دو رئال مادرید به پایان برسد.

در این دیدار کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و گرت بیل در ترکیب رئال به میدان نرفتند و آلوارو موراتا مهاجم نخست رئالی‌ها بود. دو تیم با ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره خود به میدان آمده بودند.

در همین حال، ولفسبورگ در دیگر دیدار با نتیجه دو بر یک برابر اسپورتینگ شکست خورد. اسلام سلیمانی و آدرین برای تیم پرتغالی گلزنی کردند و تنها گل ولفسبورگ را نیز دونکور وارد دروازه اسپورتینگ کرد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب