با همه سختی‌ها مدال المپیاد جهانی را بر گردن آویختم

دانش آموز دبیرستان فرزانگان یک استعدادهای درخشان مشهد در المپیاد جهانی 2016 که در شهر هانوی ویتنام برگزار شد ، مدال برنز رشته زیست شناسی این مسابقات را از آن خود کرد .

با همه سختی‌ها مدال المپیاد جهانی را بر گردن آویختم

دانش آموز دبیرستان فرزانگان یک استعدادهای درخشان مشهد در المپیاد جهانی 2016 که در شهر هانوی ویتنام برگزار شد ، مدال برنز رشته زیست شناسی این مسابقات را از آن خود کرد .

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، مهدیه حامدی اصیل گفت: المپیاد های  دانش اموزی در رشته های ادبی ، ریاضی ، زیست شناسی ، کامپیوتر ،نجوم ، فیزیک، شیمی و ....در چند مرحله کشوری برگزار می شود و من هم پس از طی مراحل مختلف و کسب مقام های برتر استانی و کشوری به مسابقات المپیاد جهانی 2016اعزام شدم.

  وی افزود : با آنکه در جریان سفر به محل برگزاری مسابقات در کشور ترکیه با مشکلاتی مواجه شدم بازهم توانستم با همه سختی ها مدال برنز المپیاد جهانی را در رشته زیست شناسی  به دست آورم .   

   علی دیانی رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان هم در گفت وگو با قدس گفت : در سال جاری 419نفر در آزمون المپیاد مرحله اول پذیرفته شدند و از این تعداد 18نفر به مرحله سوم و دوره آموزشی تابستانی که در تهران برگزار می شود ،راه پیدا کرده اند و در مجموع خراسان رضوی در تعداد برگزیدگان المپیادهای علمی رتبه دوم کشور بعد از تهران را به دست آورده است .     وی افزود : مهدیه حامدی از جمله دانش آموختگان مرکز استعدادهای درخشان است که مدال برنز رشته زیست شناسی مسابقات جهانی 2016را کسب کرد که افتخاری برای آموزش وپرورش خراسان رضوی است  . 

 اسدی مدیر آموزش وپرورش ناحیه چهار مشهد هم با اشاره به کسب موفقیت های دانش آموزان این ناحیه گفت :ناحیه چهار آموزش وپرورش  مشهد در دومین مرحله المپیاد سال تحصیلی 95-94 توانست با 14 دانش اموز برگزیده در میان 17 برگزیده استان امتیاز شرکت کننده در مسابقات کشوری را به دست آورده ودر مسابقات فنی و حرفه ای هم مقام دوم استان را از آن خود کند و در این مسابقات خراسان رضوی  به مقام اول کشور دست یافت .

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی ریاضی انسانی حل سوالات کنکور 96 بخش دوم
چهارم انسانی     دبیر : امیر زراندوز