نمایشگاه دایمی کتاب و محصولات فرهنگی نمین گشایش یافت

نمایشگاه دایمی کتاب و عرضه محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نمین در استان اردبیل با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع آغاز به کار کرد.

نمایشگاه دایمی کتاب و محصولات فرهنگی نمین گشایش یافت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری، در مراسم گشایش این نمایشگاه، فریدون واحدی با اشاره به نقش نمایشگاه‌های کتاب و عرضه‌ محصولات فرهنگی در ارتقای فرهنگ جامعه گفت: مجهز شدن مراکز کانون به فروشگاه‌ ضروری است و یکی از اهداف و برنامه‌های کانون این است که هر جا مرکزی ساخته می‌شود فروشگاه عرضه‌ محصولات فرهنگی هم کنار مرکز بنا شود.

وی با تاکید به این‌که فعالیت فروشگاه‌های عرضه‌ی محصولات فرهنگی منافاتی با کار فرهنگی نداشته و به نوعی تکمیل کننده‌ مراحل پرورش فکر کودک است، افزود: نقش فروشگاه‌های عرضه کتاب و محصولات در واقع توسعه‌ی فعالیت فرهنگی است و کار فرهنگی محسوب می‌شود.

واحدی به اهتمام کانون برای گسترش فروشگاه‌ها در سطح کشور اشاره کرد و گفت: توجه به اقتصاد فرهنگی به اندازه‌ی کار و فعالیت فرهنگی اهمیت دارد.

معاون توسعه و مدیریت منابع کانون به حمایت ستاد از راه‌اندازی فروشگاه‌ها و یکسان‌سازی فضا، تابلو و قفسه‌ها اشاره کرد و گفت: خواست کانون این است تا با طراحی فضا و قفسه بندی یکسان کشوری شکل ثابت به فروشگاه‌ها داده شود.  

هاجر جمادیه مدیرکل کانون استان اردبیل بعد از ارایه گزارشی از فعالیت فروشگاه‌های عرضه‌ی محصولات فرهنگی در استان، به لزوم راه‌اندازی فروشگاه در شهرستان نمین اشاره کرد و گفت: کانون در برخی شهرستان‌ها دارای فروشگاه‌های مناسبی است ضمن حمایت از فروشگاه‌های موجود تلاش می‌کنیم تمام شهرستان‌ها به فروشگاه عرضه‌ محصولات فرهنگی کانون مجهز شود تا اقلام مورد نیاز راحت‌تر به دست دانش‌آموزان و جامعه‌ هدف برسد.

 مراسم گشایش نمایشگاه دایمی کتاب و عرضه‌ی محصولات فرهنگی کانون شهرستان نمین در حاشیه سفر سه روزه مدیرعامل کانون به استان اردبیل صورت گرفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب