شاگردان خادم به دل کوه زدند/ تمرین آزادکاران در ارتفاعات تهران

اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران صبح امروز تمرینات ویژه و شادابی را در ارتفاعات تهران پشت سر گذاشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، آزادکاران المپیکی ایران که روزهای پایانی اردوی آماده سازی خود را سپری می کنند صبح امروز به ارتفاعات تهران رفتند تا یک جلسه کوهپیمایی و تمرین در هوای آزاد را پشت سر بگذارند.

در این مرحله از تمرینات که علاوه بر آمادگی جسمانی، باعث ایجاد انگیزه و تنوع در روند آماده سازی شاگردان خادم تا المپیک را نیز به همراه داشت، ملی پوشان ایران همراه با رسول خادم و مربیان کادر فنی به صعود از ارتفاعات غربی تهران پرداختند.

نکته جالب توجه اینکه رضا یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران نیز با پشت سرگذاشتن روند درمانی خود، حسن رحیمی، میثم نصیری، حسن یزدانی، علیرضا کریمی، امیر محمدی و کمیل قاسمی را در کوهپیمایی همراهی کرد و نشان داد تا رسیدن به آمادگی مطلوب تا المپیک فاصله زیادی ندارد.

آزادکاران المپیکی دیروز نیز یه جلسه تمرین در آکادمی ملی المپیک پشت سر گذاشتند.

اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در المپیک از روز سوم مردادماه در خانه کشتی اردو زدند و طبق برنامه تا زمان اعزام در این مرحله از اردو حضور خواهند داشت.

مسابقات کشتی آزاد بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو طی روزهای ۲۹ تا ۳۱ مردادماه برگزار می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب