ضرورت توجه به نوآوری و شاداب سازی فضای مدرسه در پروژه مهر

معاون آموزش متوسطه و دبیر ستاد پروژه مهر مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ری در دومین جلسه پروژه مهر سال 95 گفت: برای موفقیت در پروژه مهر مدیریت مشارکتی امری اجتناب ناپذیرو بهره گیری از دانش و روابط انسا

ضرورت توجه به نوآوری و شاداب سازی فضای مدرسه در پروژه مهر

به گزارش خبرنگار پانا از شهرستانهای استان تهران ، حمید رضا امینه معاون آموزش متوسطه و دبیر ستاد پروژه مهر با تشریح شیوه نامه پروژه مهر و تاکید اجرای دقیق  بر برنامه ریزی مناسب کمیته های پنج گانه تا شروع فصل جدید تحصیلی مواردی را مطرح نمود.

وی در این نشست با اشاره به اینکه هدف از اجرای پروژه مهر، تحول بنیادین در دستگاه تعلیم و تربیت است، گفت: فلسفه پروژه مهر شاداب سازی فضای مدرسه است و طرح شاداب سازی مدارس نیز دَر دو سال اخیر مورد توجه مسئولان قرار گرفته کِه موضاعات فیزیکی، بهداشتی وَ تربیت بدنی اَز جمله موارد این طرح بِه شمار می روند.

دبیر ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش ناحیه یک ری با بیان اینکه ما در پروژه مهر به دنبال تغییر هستیم تصریح کرد: در این تغییرات معتقدیم که محیط صمیمی و مورد اعتماد کارکنان باید مهیا گردد و انتظار داریم از سوی روسای ادارات و مدیران مدارس جدی گرفته شود و مقام و منزلت معلم و دانش آموز نیز باید حفظ شود.

امینه با تأکید بر تمهید مقدمات و برنامه‌ریزی برای بازگشایی با نشاط مدارس و بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون ‌سازمانی برای آغاز سال تحصیلی، اظهار کرد: اگر متناسب با شرح وظایف و تقسیم کار صورت گرفته، برنامه‌ها با دقت و به ‌موقع پیگیری شود شاهد دست‌یابی به نتایج مطلوب و تحقق اهداف این پروژه خواهیم بود.

شایان ذکر است، در ادامه جلسه هریک از مسئولین کمیته های ستاد پروژه مهر به ارائه گزارش از اقدامات و برنامه های خود پرداخته و همچنین دیدگاه و نظر خود در زمینه هرچه بهتر انجام شدن پروژه مهر را بیان کردند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب