سفر به داخل بدن انسان با یک انیمیشن 3 بعدی

مرکز تحقیقات پزشکی والتر و الیزا هال در حال ایجاد یک پایگاه داده آنلاین رایگان با بیش از 100 انیمیشن زیست پزشکی سه بعدی علمی دقیق است.

سفر به داخل بدن انسان با یک انیمیشن 3 بعدی

به گزارش ایسنا به نقل از گیزمودو، این پروژه در جهت پاسخ به تقاضای زیاد جامعه برای ایجاد ابزار و آموزش‌های معنی دار و در دسترس برای رشته‌های علوم دانشگاهی STEM (مخفف Science, Technology, Engineering and Mathematics) به ویژه در حول محور موضوعات پیچیده شروع شده و آموزش‌ها و منابع یادگیری ارزشمندی را به مدارس و دانشگاه‌هایی که علوم پزشکی را آموزش می‌دهند ارائه می کند.
دکتر درو بری رهبر این پروژه، با استفاده از انیمیشن های پزشکی WEHI.TV بیش از 20 سال از عمر خود را صرف تدریس علمی به مخاطبان زیادی کرده است.
دکتر بری اظهار کرد:  WEHI.TV پژوهش های پزشکی را در قالب  یک راه سرگرم کننده و آموزشی به مخاطبان نمایش و آموزش می دهد.

وی افزود: من پژوهش‌های پزشکی پیچیده را با استفاده از جلوه های بصری بسیار زیبا و هیجان انگیز برای دانشجویان تفسیر می‌کنم.
دکتر بری می‌گوید WEHI.TV :مانند یک میکروسکوپ قدرتمند بوده که دانشجویان را در هر سن و در هر سطحی از مهارت به یک سفر به عمق سلول‌ها و بافت‌های بدن انسان می‌برد.

با استفاده از WEHI.TV دانشجویان می‌توانند فرآیندهایی مانند رشته‌های دی‌.ان‌.ای و نورون‌ها که دیدن آنها غیرممکن است را ببینند و با جریان خون در سراسر بدن سفر کنند!

حامیان این پروژه بر این باورند که این حرکت نوآورانه می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور دنیای علم و پزشکی را متحول کند و باعث پیشرفت روزافزون آن شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب