شکست خانگی فولاد با یک اخراجی و یک پنالتی سوخته

اهواز - فولاد خوزستان در حالی در نخستین بازی خانگی این فصل خود متحمل شکست شد که در این بازی یک پنالتی را از دست داد و یک نفر از نیمکت نشینانش از سوی داور اخراج شدند.

شکست خانگی فولاد با یک اخراجی و یک پنالتی سوخته

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت های هفته نخست لیگ برتر باشگاه های کشور شامگاه امروز تیم های فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با شکست تیم فولاد به پایان رسید تا اهوازی ها اولین گام را بسیار دور از انتظار در لیگ برتر بردارند.

* گل های این بازی را میلاد بدرقه (۵۵)  برای فولاد خوزستان و سامان نریمان‌جهان (۵۸) امین قاسمی‌نژاد (۶۳) برای ماشین سازی به ثمر رساندند.

* فولاد خوزستان در این بازی با ترکیب: مهرداد طهماسبی، محمد اهل شاخه، عبدالله کرمی، عبدالله ناصری، مهرداد جماعتی، اکبر ایمانی، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو، محمود مطلق زاده(۶۵ بهرام رشید فرخی)، میلاد پاک پرور(۷۷ مجتبی نجاریان) و اسماعیل شریفات(۳۹ میلاد بدرقه) وارد میدان شد.

* ماشین‌سازی تبریز نیز در این دیدار با ترکیب: سید مهدی اسلامی، سعید مهدی‎پور، ادسون هنریکو، بهمن کامل، حبیب گردانی، کاخیر کاکاشویلی، بهرام احمدی (۷۰- سعید دقیقی)، سامان نریمان‎جهان (۴+۹۰- سجاد رهبر)، امین قاسمی‎نژاد، پیام صادقیان (۸۵- میرمهدی قریشی) و حامد پاکدل در برابر حریف صف آرایی کرد.

* این بازی را تورج حق وردی با کمک جواد مداح و جلیل شعرانی سوت زد و در آن به عبدالله کرمی، ماتیاس چاگو، عبدالله ناصری (فولاد) و امین قاسمی‌نژاد و سامان نریمان‌جهان (ماشین‌سازی) کارت زرد نشان داد.

* پیش از آغاز بازی بهمن کامل مدافع تبریزی فصل قبل فولاد خوزستان که این فصل در تیم ماشین سازی تبریز توپ خواهد زد، توسط هواداران فولاد تشویق شد. مهرداد بایرامی بازیکن سابق ماشین سازی نیز بین دو نیمه با رسول خطیبی و دیگر اعضای این باشگاه گفتگو کرد.

* در دقیقه ۸۱ بازی خطای بهمن کامل مدافع ماشین سازی روی بهرام رشید فرخی بازیکن فولاد از سوی داور پنالتی اعلام شد اما اکبر ایمانی نتوانست این پنالتی را به گل تبدیل کند.

* در دقیقه ۳۰ و ۷۵ داور بازی به دلیل گرمای هوای اهواز بازی را قطع کرد و به بازیکنان اجازه داد در کنار زمین آب بخورند.

* اسماعیل شریفات بازیکن فولاد در دقیقه ۳۹ بازی روی تکل بازیکن ماشین سازی مصدوم شد تا اولین تعویض بازی به صورت اجباری انجام شود. نعیم سعداوی در شروع کارش در فولاد باید امیدوار باشد مصدومیت شریفات جدی نباشد و به بازی هفته برسد. فولاد در هفته دوم لیگ برتر باید با پرسپولیس در ورزشگاه آزای بازی کند.

* قضاوت تورج حق وردی در نیمه اول با اعتراض فولادی‌ها همراه بود و این داور در دقیقه ۱۳ ضمن قطع جریان بازی از عزیز فریسات مربی فولاد خواست راهی جایگاه شود.

* وقت تلف کردن‌های بازیکنان ماشین‌سازی خصوصا دروازه‌بان این تیم را اعتراض تماشاگران حاضر در استادیوم غدیر همراه بود.

* تماشاگران تیم فولاد خوزستان با وجودی که این تیم در نیمه دوم از ماشین‌سازی عقب افتاده بود، تا پایان مسابقه به تشویق سرخ پوشان ادامه دادند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب