فغانی: داوران فوتبال ایران ظرفیت خود را در المپیک نشان می‌دهند

داور بین المللی فوتبال ایران که در بازی‌های المپیک 2016 قضاوت خواهد کرد، گفت: سعی داریم ظرفیت بالای داوران ایران را در مهمترین رویداد ورزشی جهان اثبات کنیم.

فغانی: داوران فوتبال ایران ظرفیت خود را در المپیک نشان می‌دهندبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، «علیرضا فغانی» در مورد انتخاب تیم داوری ایران برای حضور در بازیهای المپیک 2016، تصریح کرد: در گذشته همیشه داور یا کمک داور از ایران به صورت فردی در المپیک حاضر می شد، اما این بار تیم کامل داوری ایرانی به این مسابقات دعوت شده است.

وی افزود: خوشبختانه ظرفیت و پتانسیل خوبی در تیم داوری ایرانی وجود دارد. راهی مسابقات معتبری می شویم و امیدوارم این روند روبه رشد در داوران ادامه داشته باشد.

فغانی با اشاره به اینکه تاکنون در المپیک حضور نداشته است، بیان داشت: بعد از جام جهانی، مسابقات فوتبال المپیک از معتبرترین رویدادها است و ما این شانس را داریم که در المپیک 2016 برزیل حضور داشته باشیم. امیدوارم با عملکرد خوب نماینده ای شایسته برای کشورمان باشیم.

داور بین المللی کشورمان افزود: روز گذشته به همراه سخندان و منصوری در فدراسیون حضور پیدا کردیم و دیداری با رییس فدراسیون داشتیم. امیدوارم فدراسیون فوتبال حمایت های بیشتری از ما داشته باشد، چرا که تیم داوری تنها نماینده ایران در رشته فوتبال در المپیک 2016 ریو است.

فغانی درباره کلاس هایی که برای آمادگی داوران پیش از آغاز رقابت ها در ریو برگزار می شود، گفت: مسئولان برگزاری رقابتها، یک هفته قبل از شروع مسابقات کلاس های توجیهی را برای آمادگی و هماهنگی بیشتر داوران و کمک داوران برگزار می کنند. برهمین اساس روز پنجشنبه 7 مرداد ماه عازم برزیل می شویم.

داور بین المللی فوتبال در پایان اظهار داشت: اینکه بگویم چند بازی شانس قضاوت داریم واقعا سخت است، اما باید این آمادگی را داشته باشیم که هر تعداد بازی را که داوری آنها به ما داده می شود به خوبی قضاوت کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

رقابتهای فوتبال بازیهای المپیک ریو 2016 از 14 مرداد آغاز می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب