آلگری: به این یوونتوس امیدوارم

سرمربی یوونتوس به آینده تیمش امیدوار است و تاکید کرد با بازیکنان بزرگی که یووه جذب کرده قوی‌تر از فصل قبل ظاهر خواهد شد.

آلگری: به این یوونتوس امیدوارم

سرمربی یوونتوس به آینده تیمش امیدوار است و تاکید کرد با بازیکنان بزرگی که یووه جذب کرده قوی تر از فصل قبل ظاهر خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، یوونتوس چند سالی است که به قدرت نخست فوتبال ایتالیا تبدیل شده است. این تیم در فصل جابه‌جایی تابستانی بازیکنان خوب جذب کرده و بعید به نظر می رسد در فصل جدید هم مشکلی برای تکرار عنوان قهرمانی خود داشته باشد.

یوونتوس در دیدار دوستانه با نتیجه دو بر یک تاتنهام را شکست داد تا ثابت کند در شرایط خوبی به سر می برد. سرمربی یوونتوس امید زیادی به تیم خود دارد. او در این زمینه گفت: همه شرایط برای موفقیت یوونتوس آماده است. به این تیم امید زیادی دارم و بر این باور هستم همه شرایط برای پیشرفت و بهتر شدن یوونتوس وجود دارد.

او ادامه داد: در دیدار برابر تاتنهام بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. از عملکرد بازیکنان رضایت دارم. البته باید بگویم که تنها در نیم ساعت مطابق میل من بازی کردیم. یوونتوس بازی به بازی بهتر و بهتر خواهد شد. همه چیز مهیا است تا در فصل جدید بهتر ظاهر شویم. به این یوونتوس امیدوار هستم. باید بتوانیم با شروع فصل بهتر از سال قبل ظاهر شویم.

یوونتوس در فصل جابه‌جایی تابستانی بازیکنان بزرگی جذب کرده است. گونسالو ایگواین، میرالم پیانیچ و مهدی بن‌عطیه، سه بازیکن سرشناسی هستند که تا الان تیم ماسیمیلیانو آلگری جذب کرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب