کونته: لیورپول از شانس‌های اصلی قهرمانی است

سرمربی ایتالیایی چلسی به ستایش از یورگن کلوپ پرداخت و تاکید کرد او و تیمش یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌آید.

کونته: لیورپول از شانس‌های اصلی قهرمانی است

سرمربی ایتالیایی چلسی به ستایش از یورگن کلوپ پرداخت و تاکید کرد او و تیمش یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌آید.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، لیورپول با یورگن کلوپ به کلی متحول شده است و با بازیکنانی که در فصل جابجایی تابستانی جذب کرده است، یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی در فصل جدید به شمار می آید.

آنتونیو کونته که پیشتر هدایت تیم ملی فوتبال ایتالیا را به عهده داشت، در مورد رقیب این فصل تیمش در لیگ برتر انگلیس گفت: بدون شک لیورپول یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی است. اطمینان دارم شاگردان کلوپ یکی از تیم هایی خواهند بود که تا هفته پایانی برای قهرمانی خواهند جنگید. لیورپول می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد و بازی کردن برابر شاگردان کلوپ زیبا خواهد بود.

او ادامه داد: اطمینان دارم شاگردان کلوپ در فصل جدید می‌درخشند. لیورپول مربی بزرگی روی نیمکت خود دارد. ارائه فوتبال زیبا و منظم، از شاخصه های لیورپول شده است و این به خاطر حضور یورگن کلوپ است. نباید فراموش کنیم کلوپ 6 ماه است با بازیکنان لیورپول کار می کند و در این مدت توانسته به خوبی تفکرات خود را به بازیکنان منتقل کند. بسیار سخت است در میانه فصل به تیمی اضافه شد. لیورپول فصل قبل برندان راجرز را اخراج کرد و کلوپ را به عنوان جایگزین انتخاب کرد. کلوپ خیلی سریع افکار خود را به بازیکنان منتقل کرد و اکنون شخصیت لیورپول و هویت این تیم همان چیزی شده است که سرمربی آلمانی این تیم می خواهد.

سرمربی پیشین تیم ملی ایتالیا در پاسخ به  این سوال که آیا با آمدن انگولو کانته، هافبک فرانسوی و جدید این تیم به او بازی می‌دهد یا نمانیا ماتیچ نیز به صحبت پرداخت و گفت: ماتیچ بازیکنی کلیدی برای چلسی است و اجازه جدایی را به او نخواهم داد. از طرف دیگر هم باید بگویم که کانته از بازیکنان مورد علاقه من بود و برای جذب این بازیکن تلاش زیادی کردم. انتخاب بازیکن از بین ماتیچ، کانته، سسک فابرگاس ، اسکار و حتی اوبی میکل سخت است اما من چنین سختی را دوست دارم.

منبع :