تماشای فیلم 3 بعدی بدون عینک

دانشمندان در موسسه فناوری ماساچوست در نهایت موفق به توسعه یک صفحه نمایش شدند که تمام مزایای نمایشگرهای سه بعدی را بدون نیاز به عینک برای بیننده به ارمغان می‌آورد.

تماشای فیلم 3 بعدی بدون عینک

دانشمندان در موسسه فناوری ماساچوست در نهایت موفق به توسعه یک صفحه نمایش شدند که تمام مزایای نمایشگرهای سه بعدی را بدون نیاز به عینک برای بیننده به ارمغان می‌آورد.

موسسه فناوری ماساچوست برای رفع مشکلات تماشای فیلمهای سه بعدی با عینک، صفحه نمایش جدیدی را توسعه دادند که نیازی به عینک نداشته و افراد در هر جای اتاق که نشسته باشند می توانند تصاویر را سه بعدی ببینند.

نمایشگرهای سه بعدی بدون عینک مدت هاست که وارد بازار شده و ایده تازه و جدیدی نیستند. این نمایشگرها در قالب محصولات متنوعی نظیر گوشی های هوشمند، بازی های مختلف و تلویزیون ارائه شده اند.

اما محققان در آخرین تلاش خود برای رهایی مخاطبان از شر عینک های سه بعدی دست به ساخت صفحه نمایش سه بعدی بزرگ برای سینما زدند که نیازی به استفاده از عینک ندارد.

این خبر می‌تواند برای علاقمندان به سینما و افرادی که تمایل به تماشای فیلمهای مختلف در سینما دارند خوشحال کننده باشد.

این فناوری با سیستم های سه بعدی بدون عینک که در حال حاضر در بازار موجود هستند تفاوت دارد چرا که در این سیستم ها کاربران باید از یک زاویه معین به صفحه نگاه کنند تا تصاویر سه بعدی را مشاهده نمایند اما این سیستم جدید به کاربران این امکان را می‌دهد که در هر نقطه ای از سالن سینما و بدون هیچ مشکلی، فیلمها را به صورت سه بعدی تماشا کنند.

محققان در موسسه فناوری ماساچوست اعلام کردند که این فناوری جدید  هنوز به طور کامل برای تجاری سازی آماده نشده و امید است که در آینده ای نزدیک این امر تحقق بپذیرد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب