مرندی: شناخت نسبت به آرژانتین به ما کمک می‌کند

لیبروی تیم ملی والیبال ایران از برگزاری دیدار نخست با تیم ملی آرژانتین ابراز رضایت کرد و گفت: شناخت کافی نسبت به این تیم به ما کمک خواهد کرد.

مرندی: شناخت نسبت به آرژانتین به ما کمک می‌کند

مهدی مرندی در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت آمادگی تیم ملی ایران در آستانه مسابقات المپیک ریو گفت: همه چیز خوب پیش می‌رود. بازیکنان با انگیزه و انرژی تمرینات را پشت سر گذاشتند. گذشت زمان باعث شناخت متقابل بین بازیکنان و کادر فنی شده است.

لیبرو تیم ملی والیبال ایران درباره حریفان ایران در المپیک 2016، گفت: همه ی تیم های گروه ما خوب و قدرتمند هستند، خوشبختانه بازی اول ما در المپیک مقابل آرژانتین خواهد بود و با شناخت خوبی که از این تیم داریم تلاش می‌کنیم تا با پیروزی برابر این تیم شروعی خوب در این رقابت ها داشته و در ادامه راه برای ما هموار شود.

وی ادامه داد: تمام تیم های حاضر در المپیک حتی آن‌هایی که شانس زیادی ندارند در تلاش هستند به سکو و مدال المپیک برسند. این موضوع کار را برای همه تیم‌ها حتی قدرتمندترین ها سخت می‌کند.

مرندی در پایان خاطرنشان کرد: مهم ترین و نخستین هدف بازیکنان ایران در المپیک این است که دل مردم کشورمان را شاد کنیم و امیدوارم مثل همیشه دعای خیر مردم و هواداران را به همراه داشته باشی

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب