ساخت مرکز آموزشی بیمارستان فارابی

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به نقدینگی ناکافی بیمارستان‌ها از ساخت مرکز آموزشی بیمارستان فارابی با درآمدهای آن خبر داد.

  • علی جعفریان رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان فارابی اظهار کرد: احداث مرکز آکادمیک بیمارستان فارابی از حدود 3 سال پیش تصویب شده که با آغاز عملیات اجرایی آن از سال گذشته، تاکنون حدود 13 تا 14درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی گفت: مرکز آکادمیک تنها از درآمد بیمارستان فارابی احداث می شود و منابع مالی دیگری برای ساخت این مرکز اختصاص پیدا نمی کند. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه پرو‍ژه در حال ساخت است، تصریح کرد: توقفی در این زمینه نداریم و طبق گفته پیمانکار تا پایان سال سازه اسکلتی این مرکز به پایان می رسد.

جعفریان درباره آخرین وضعیت بیمارستان مروستی بیان داشت: این بیمارستان در حال تکمیل است که به صورت کلینیک و پلی کلینیک فعال می شود و در 2 ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب