ساخت مرکز آموزشی بیمارستان فارابی

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به نقدینگی ناکافی بیمارستان‌ها از ساخت مرکز آموزشی بیمارستان فارابی با درآمدهای آن خبر داد.

ساخت مرکز آموزشی بیمارستان فارابی
  • علی جعفریان رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان فارابی اظهار کرد: احداث مرکز آکادمیک بیمارستان فارابی از حدود 3 سال پیش تصویب شده که با آغاز عملیات اجرایی آن از سال گذشته، تاکنون حدود 13 تا 14درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی گفت: مرکز آکادمیک تنها از درآمد بیمارستان فارابی احداث می شود و منابع مالی دیگری برای ساخت این مرکز اختصاص پیدا نمی کند. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه پرو‍ژه در حال ساخت است، تصریح کرد: توقفی در این زمینه نداریم و طبق گفته پیمانکار تا پایان سال سازه اسکلتی این مرکز به پایان می رسد.

جعفریان درباره آخرین وضعیت بیمارستان مروستی بیان داشت: این بیمارستان در حال تکمیل است که به صورت کلینیک و پلی کلینیک فعال می شود و در 2 ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب