کردستانی: در نخستین حضورمان شگفتی ساز می‌شویم

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران گفت: برای نخستین بار است که یک رشته تیمی بانوان جواز حضور در مسابقات پارالمپیک را پیدا می‌کند و ما میخواهیم در اولین حضورمان شگفتی ساز شویم و روی سکو برویم.

کردستانی کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان و پرچم دار پارالمپیکی ها در ریو ، در گفتگو با خبرنگار ورزشی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان گفت: برای نخستین بار است که یک رشته تیمی بانوان جواز حضور در مسابقات پارالمپیک را پیدا می کند و ما میخواهیم در اولین حضورمان شگفتی ساز شویم و روی سکو برویم.

وی درباره حریفان ایران در پارالمپیک بیان کرد : حریفان اصلی ما روسیه و آمریکا هستند که در گروه ما حضور دارند ولی میتوانیم از گروهمان صعود کنیم.

کردستانی در مورد پرچم داری اش در مسابقات پارالمپیک هم عنوان کرد: بزرگترین افتخار برای من آن است که می توانم پرچم کشورم را در مسابقات پار المپیک به اهتزاز در بیاورم . این افتخار کمی نیست و از این موضوع هم خوشحالم که نخستیم والیبالی هستم که چنین افتخاری نصیبم می شود . 

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب