غلامی: باید از آبروی والیبالِ آسیا دفاع کنیم

ملی‌پوش والیبال ایران با اشاره به اینکه ایران تنها تیم آسیایی حاضر در مسابقات المپیک 2016 است، گفت: وظیفه داریم از آبروی والیبال آسیا دفاع کنیم.

غلامی: باید از آبروی والیبالِ آسیا دفاع کنیم


عادل غلامی در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: امیدوارم تمرینات خوبی در برزیل داشته باشیم و در دو بازی تدارکاتی که قرار است با تیم ملی برزیل برگزار کنیم به خواسته های خود برسیم و با شرایط ایده آل مسابقات المپیک را آغاز کنیم.

وی به وضعیت بدنی بازیکنان اشاره کرد و اظهار داشت: بعد از لیگ جهانی کمی خسته بودیم اما در تمریناتی که برگزار کردیم با بدنسازی‌های اصولی توانستیم به شرایط ایده آل از لحاظ فیزیکی و بدنی بازگردیم.

مدافع تیم ملی والیبال ایران، درباره حریفان ایران در المپیک، گفت: تمام تیم‌های هم گروه ما در مرحله مقدماتی قدرتمند هستند و به جز تیم مصر که شاید بتوان از حالا امیدوار به شکست این تیم بود، باقی تیم‌ها جزو بهترین‌ها هستند و این کار ما را در مرحله مقدماتی سخت خواهد کرد.

وی افزود: ما تنها تیم آسیایی والیبال در المپیک ریو هستیم و باید طوری عمل کنیم که علاوه بر والیبال ایران از حقانیت والیبال آسیا هم دفاع کنیم. بدون شک نمایش خوب ما در المپیک می‌تواند مسئولان فدراسیون جهانی را برای تجدید نظر درباره حضور تیم های آسیایی در المپیک، مجاب کند.

غلامی خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما و خواسته ای که فدراسیون والیبال از تیم  ملی داشت رسیدن به المپیک بود که خوشبختانه محقق شد. حالا مردم از ما انتظار دارند که در المپیک هم نمایش آبرومندانه داشته باشیم. شک نکنید که بازیکنان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در این میدان مهم و حساس سربلند باشند.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب