طراحی میز ضد خستگی برای کارمندان پشت میز نشین

کارشناسان با طراحی میزکاری نوین توانستند آسیب‌های وارده به ستون فقرات را به حداقل برسانند.

طراحی میز ضد خستگی برای کارمندان پشت میز نشینبه گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان کارشناسان یک میز منحصربفرد برای افرادی که می خواهند به صورت ایستاده کار کنند تولید کرده اند که در نوع خود بی نظیر است و دارای یک اهرم برای حرکت دادن و ثابت نگه داشتن صفحه نمایش، لپ تاپ و تبلت کاربر است.

اکنون در دنیا کارمندان اغلب وقت خود را به صورت نشسته پشت میزهای کار سپری می کنند که برای سلامت آنها بسیار مضر است، اما میز کار loctek S1l نوعی میز هوشمند است که می تواند در موقعیت های مختلف قرار بگیرد و کاربر توسط آن می تواند حتی به صورت  ایستاده نیز کار کند.

این میز هوشمند می تواند حتی بر روی میزهای سنتی نیز نصب شود و نیاز به یک گیره برای مستقر شدن دارد و پس از آن می تواند به یک میز کار چند کاره تبدیل شود.

با اتصال این پایه بر روی میز، کاربر می تواند تحت هر زاویه ای از لپ تاپ استفاده کند و این باعث می شود تا علاوه برعدم بروز مشکلات ستون فقرات و بینایی، از ایجاد اضافه وزن، چاقی، یبوست، مشکلات گوارشی ، امراض قلبی و سایر بیماری ها جلوگیری کند، میز غیر استاندارد به همراه صندلی نامناسب خود یکی از دلایل کاهش بهره وری کارمند و بروز رفتارهای پرخاشگرانه، عصبی و افسردگی در این دسته از افراد است.

دیگر قابلیت این بازوی مکانیکی منحصربفرد تنظیم ارتفاع آن برای افراد مختلف است ، در نتیجه افراد متناسب با میزان قد خود می توانند سطح میز را تنظیم کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب