تولید اسید سالیسیک ایرانی

مدیر عامل شرکت فناور دارویی گفت: ساخت اسید سالیسیک ایرانی در شرکت فناور دارویی با حمایت معاونت علمی فناوری انجام شد.

تولید اسید سالیسیک ایرانی

 قاسم‌ علی آشفته مدیر عامل یک شرکت فناور دارویی در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به فرآورده‌های دارویی اظهار داشت: این شرکت فناور سال ۱۳۸۱ با ماهیت تعاونی تولیدی، کار خود را با تولید اسید سالیسیلیک آغاز و در سال 1386 به گروه صنعتی محصولات بهداشتی پیوست.  

وی ادامه داد: این شرکت، در بخش LVHV با بهره‌گیری از مهارت و دانش اساتید خبره قادر به تولید داروهای بسیار حساس با فناوری‌های نوین و پیشرفته است.

این فعال فناور، در خصوص توانمندی تولید ماده اولیه بوپرنورفین هیدروکلراید توسط فاران شیمی گفت: قرص بوپرنورفین به ‌عنوان جایگزین قرص متادون مورد استفاده قرار می‌گیرد و علاوه بر اثر بخشی بهتر، دارای مزایای بسیاری نسبت به متادون، از جمله عدم ایجاد اعتیاد است.

آشفته یاد آور شد: در حال حاضر کلیه شرکت‌های داخلی مجاز به تولید بوپرنورفین، از محصول تولید شده در شرکت داروسازی فاران شیمی استفاده می کنند و با توجه به کیفیت بسیار بالای آن امکان صادرات به کشورهای دیگر نیز مهیا شده است.

وی عنوان کرد: شرکت علاوه بر خط تولید محلول همودیالیز، با احداث خط تولید انواع جامدات (قرص) به ظرفیت صد و پنجاه میلیون قرص در سال رسیده و توانسته محصولات متنوعی را در این حوزه تولید کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب