پایان المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های کشور

سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های کشور در بخش دختران با تجلیل از تیم‌های برتر در مشهد به کار خود پایان داد.

پایان المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های کشور

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی، خبرگزاری صدا و سیما، معاون دانشجویان داخلی سازمان امور دانشجویانپایان المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های کشور وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این مراسم گفت: حدود نیمی از جامعه را بانوان تشکیل می دهند که نقش مهمی در مدیریت کشور دارند.

دکتر سید ابوالحسن ریاضی با تاکید بر توسعه ورزش به خصوص در بین بانوان افزود: در وزارت علوم از هر نوع فعالیت ورزشی حمایت می شود.

او گفت: این دوره از المپیاد در سطح خوبی برگزار شد و میزبانی این رقابتها توسط دانشگاه فردوسی مشهد به بهترین نحو انجام شد.

معاون فنی این المپیاد نیز در این مراسم گفت: در این دوره از المپیاد 2 هزار و 500 دانشجوی دختر از 101 دانشگاه در قالب 249 تیم به رقابت پرداختند.

الهه عرب عامری افزود: در طول برگزاری این رقابتها 119 مدال طلا، 119 مدال نقره و 143 مدال برنز به شرکت کنندگان اهدا شد.

او ادامه داد: در پایان هشت روز رقابت دانشجویان در هشت رشته ورزشی در مجموع دانشگاه تهران با 199 امتیاز مقام اول، دانشگاه فردوسی مشهد با 169 امتیاز مقام دوم و دانشگاه الزهرا (س) با کسب 85 امتیاز رتبه سوم را به دست آوردند.

سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور در بخش دختران از 28 تیر ماه با حضور 2 هزار و 500 دانشجو در هشت رشته والیبال، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدمینتون، تکواندو، شنا و دو و میدانی در مشهد برگزار شد.

در مرحله دوم المپیاد نیز که 12 تا 19 مرداد ماه در مشهد برگزار می شود، سه هزار و 500 دانشجوی پسر در همین رشته ها به اضافه 2 رشته کشتی فرنگی و آزاد به رقابت می پردازند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی ریاضی انسانی حل سوالات کنکور 96 بخش دوم
چهارم انسانی     دبیر : امیر زراندوز