پیروزی تیم ملی هندبال جوانان مقابل ازبکستان

تیم ملی هندبال جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا در گام دوم مقابل تیم ازبکستان به برتری رسید.

تیم ملی هندبال جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا در گام دوم مقابل تیم ازبکستان به برتری رسید.

به گزارش ایسنا، در روز سوم رقابت‌های هندبال قهرمانی جوانان آسیا، تیم ملی هندبال ایران مقابل ازبکستان قرار گرفت و با نتیجه 37 بر 22 توانست به عنوان تیم برتر در گروه خود به مرحله بعد صعود کند.

کیوان صادقی سرمربی تیم ملی جوانان بعد از بازی ایران مقابل ازبکستان گفت: بازی دوم هم مانند بازی اول ساده بود. ما در گروه تقریبا آسانی قرار گرفتیم. در این مرحله به عنوان سرگروه به دور بعد راه پیدا می‌کنیم. در مرحله بعدی اولین بازی خود را مقابل عراق،‌ دومین رقابت با کره جنوبی و به احتمال زیاد سومین رقابت را با عربستان خواهیم داشت. امیدوارم که در مصاف با این حریفان نیز با دست پر برگردیم و بتوانیم در جمع 4 تیم صعود کننده باشیم.

در روز دوم رقابت‌ها تیم بحرین، اردن، عربستان و عراق نیز توانستند در مقابل حریفان خود به برتری برسند و در ادامه رقابت‌های روز سوم کره جنوبی با بحرین، عراق با قطر و ژاپن با عربستان به مصاف یکدیگر می‌روند تا تکلیف تیم‌های صعود کننده مشخص شود.

رقابت‌های هندبال قهرمانی جوانان آسیا از اول تا 11 مردادماه به میزبانی اردن در حال برگزاری است. این مسابقه‌ها جنبه انتخابی برای رقابت‌های جهانی جوانان 2017 الجزایر را دارد و سه تیم اول به مسابقه‌های جهانی راه پیدا خواهند کرد.

منبع :

حرکت شناسی در دو بعد از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : سیاوش فارسی