شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال با اهدای خون آغاز می‌شود

همزمان با شروع شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال، مدیران و مسئولان سازمان انتقال خون با حضور در میادین ورزشی از ورزشکاران اهدا کننده خون و سفیران ترویج فرهنگ اهدای خون قدردانی می‌کنند.

شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال با اهدای خون آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر مجید مختاری دبیر کمپین خود مراقبتی ورزشکاران اهدا کننده مستمر خون از حضور فعال ورزشکاران در این پویش مردمی خبر داد و گفت: این هفته از مسابقات با سه شعار «با اهدای خون خود زندگی را به اشتراک بگذاریم»، «جوان آگاه ،اهدای خون مسئولانه،تامین خون سالم» و «ورزش، خود مراقبتی، اهدای خون مستمر» برگزار می گردد.

وی افزود: نمایش شعارهای انتقال خون از صفحات تصویری اطراف زمین و نصب بنر هایی از سازمان انتقال خون در ورزشگاه و دو پخش زنده مراسم تقدیر از ورزشکاران قبل از مسابقه های تیمهای استقلال - نفت و پرسپولیس- سایپا از شبکه های سیما از برنامه های پیش بینی شده در کمپین است.

در این مراسم جمعی از ملی پوشان و ورزشکاران که از اهدا کنندگان و سفیران ترویج فرهنگ اهدای خون هستند مانند مهدی طارمی ، محمد خرمگاه ، سید مهدی رحمتی ،علی دایی ،امیر قلعه نویی وآندرانیک تیموریان مورد تقدیرقرار می گیرند.

همچنین بازیکنانی نظیر دخسوس دروازه بان برزیلی گسترش فولاد، و بازیکن کره ای تیم صنعت نفت کیم کوهایوان و برانکو ایوانکوویچ مربی تیم پرسپولیس نیز به عنوان سفرای بین المللی فرهنگ اهدای خون در این مراسم معرفی می گردند .

لوح مرامنامه پیوستن به کمپین خود مراقبتی یاد شده با این مضمون که «من با پرهیز از رفتارهای پر خطر از خود مراقبت می کنم زیرا یک اهدا کننده خون هستم» نیز در حاشیه زمین مسابقات برای امضای داوطلبان پیوستن به این پویش مردمی قرار خواهد گرفت.

این مراسم همزمان در شهرهای، قم ، تبریز، مشهد مقدس و اصفهان ، اهواز که میزبان مسابقات هفته اول هستند نیز برگزار می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
پیوستگی از حساب دیفرانسیل و انتگرال
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : حمید علیزاده