تحصیل700هزار دانش‌آموزدرهنرستان‌ها/توسعه مهارت‌های فنی

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ضرورت توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در بین دانش‌آموزان گفت: توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای دانش‌آموزان در راستای اقتصاد مقاومتی است.

تحصیل700هزار دانش‌آموزدرهنرستان‌ها/توسعه مهارت‌های فنی

علی زرافشان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا با اشاره به اینکه بیش از 700 هزار دانش‌آموز هنرجو در هنرستان‌های کشور مشغول به تحصیل هستند گفت:برگزاری جشنواره‌های مهارتی دانش آموزان در دستور کار وزارت آموزش‌ و پرورش است و  تاکنون سه جشنواره در همین رابطه برگزار شده است.

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل خاطرنشان کرد: در این سال که بناست مقدمات تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم شود؛ هنرجویان هنرستان‌ها نیز باید با آثار خود این شعار را محقق کنند.

زرافشان بابیان اینکه امسال، هفدهمین سال است که جشنواره هنرهای تجسمی در بین هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود تصریح کرد: یکی از اهداف مهم این جشنواره‌ها این است که هنرجویان دارای توانمندی‌های خاص شناسایی‌شده و توانمندی‌های آنان به جامعه ارائه شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب