مویس سرمربی ساندرلند شد

باشگاه ساندرلند دیوید مویس را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کرد.

مویس سرمربی ساندرلند شدبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  پس از آن که سام آلاردایس سرمربی ساندرلند به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال انگلیس انتخاب شد، این باشگاه دیوید مویس را  با قراردادی چهار ساله به‌عنوان سرمربی جدید خود استخدام کرد.

این اولین سرمربیگری مویس در لیگ برتر پس از اخراج از منچستر یونایتد در آوریل  سال 2014 است. 

الیس شورت رئیس باشگاه ساندرلند گفت: خوشحالم که به مویس خوش آمد می گویم او گزینه اول ما بود.او در 5 سال گذشته هدف اول مربیگری من بود اما به دلیل این که با تیم های دیگر قرارداد داشت نتوانستیم او را به خدمت بگیریم.

سرمربی پیشین اورتون، شیاطین سرخ  و رئال سوسیداد در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه ساندرلند گفت: خوشحالم که به ساندرلند ملحق شدم. از این چالش لذت می‌برم و از این فرصتی که به من داده شده، هیجان‌زده هستم. حالا در یک باشگاه بزرگ بریتانیایی هستم که حمایت فوق‌العاده‌ای را پشت خود می‌بیند. بی‌صبرانه دنبال کار مجدد در لیگ برتر هستم. می‌خواهم کار خوب آلاردایس را در ساندرلند ادامه بدهم.

مویس در انگلیس 800 بار روی نیمکت باشگاه های مختلف نشسته و 10 بار به عنوان بهترین مربی ماه انتخاب شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب