تولید سامانه هشدار روغن در شرکت فناور

مدیر عامل شرکت فناور گفت: سامانه هشدار روغن در شرکت فناور با حمایت معاونت علمی با هدف کاهش خروج ارز از کشور تولید شد.

تولید سامانه هشدار روغن در شرکت فناورهادی طزری، مدیر عامل شرکت فناور در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به فعالیت این شرکت در تولید موتور و قطعات پیچیده موتوری اظهار داشت: این شرکت با تکیه بر دانش طراحی موتور، حاصل از تجربیات ارزشمند طراحی و مدیریت پروژه موتور ملی و همچنین تولید قطعات پیچیده موتوری ایجاد شد و به تلاش برای طراحی قطعات موتوری است.

وی ادامه داد: دانش مهندسی ایجاد شده در کارشناسان و تجربه 15سال طراحی و توسعه موتورهای احتراق داخلی و توانمندیهای ساخت در داخل کشور مهمترین عامل توانمندی حرکت در این مسیر بوده است.

طزری در خصوص ساخت قطعات پیچیده قوای محرکه گفت: تخصصی شدن طراحی و ساخت چنین مجموعه های پیچیده و بکارگیری تخصص شرکت ها در توسعه محصول در دستور کار شرکت‌های بزرگ دنیا، ماژولار کردن و مجموعه سازی چندین سیستم و قطعات مختلف در موتور و همچنین کوچک سازی و ساده سازی موتورها، ما نیز تلاش می‌کنیم در مسیر تولید قطعات پیشرفته همگام با حرکت شرکت‌های بزرگ دنیا گام برداریم.

وی یاد آور شد: تولید قطعات پودمان روغن و پمپ هیدرولیک را از تولیدات این شرکت برشمرد و افزود: تولید سامانه‌های روغن، از جمله ماژول روغن موتور ملی(EF7)، پمپ آب موتور ملی، پمپ هیدرولیک فمان خودرو از جمل این تولیدات است.

مدیر عامل این شرکت فناور عنوان کرد: مجموعه کنترل کننده شرایط روغن یکی از مجموعه های مهم در موتور ملی EF7 است که شامل خنک کن دمای روغن پمپ آب، فیلتر روغن و سنسور روغن است و خوشبختانه توسط فناوران این مجموعه با سطح فناوری بسیار خوبی طراحی و ساخته شده است.

طزری، همچنین به تولید پمپ آب برای موتور ملی اشاره کرد و افزود: پمپ آب موتور ملی EF7 یکی از بخشهای مجموعه پودمان روغن  است که توسط شرکت بسا پارس صنعت ساخته شده و بر روی مجموعه ماژول روغن مونتاژ می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب