تولید سامانه هشدار روغن در شرکت فناور

مدیر عامل شرکت فناور گفت: سامانه هشدار روغن در شرکت فناور با حمایت معاونت علمی با هدف کاهش خروج ارز از کشور تولید شد.هادی طزری، مدیر عامل شرکت فناور در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به فعالیت این شرکت در تولید موتور و قطعات پیچیده موتوری اظهار داشت: این شرکت با تکیه بر دانش طراحی موتور، حاصل از تجربیات ارزشمند طراحی و مدیریت پروژه موتور ملی و همچنین تولید قطعات پیچیده موتوری ایجاد شد و به تلاش برای طراحی قطعات موتوری است.

وی ادامه داد: دانش مهندسی ایجاد شده در کارشناسان و تجربه 15سال طراحی و توسعه موتورهای احتراق داخلی و توانمندیهای ساخت در داخل کشور مهمترین عامل توانمندی حرکت در این مسیر بوده است.

طزری در خصوص ساخت قطعات پیچیده قوای محرکه گفت: تخصصی شدن طراحی و ساخت چنین مجموعه های پیچیده و بکارگیری تخصص شرکت ها در توسعه محصول در دستور کار شرکت‌های بزرگ دنیا، ماژولار کردن و مجموعه سازی چندین سیستم و قطعات مختلف در موتور و همچنین کوچک سازی و ساده سازی موتورها، ما نیز تلاش می‌کنیم در مسیر تولید قطعات پیشرفته همگام با حرکت شرکت‌های بزرگ دنیا گام برداریم.

وی یاد آور شد: تولید قطعات پودمان روغن و پمپ هیدرولیک را از تولیدات این شرکت برشمرد و افزود: تولید سامانه‌های روغن، از جمله ماژول روغن موتور ملی(EF7)، پمپ آب موتور ملی، پمپ هیدرولیک فمان خودرو از جمل این تولیدات است.

مدیر عامل این شرکت فناور عنوان کرد: مجموعه کنترل کننده شرایط روغن یکی از مجموعه های مهم در موتور ملی EF7 است که شامل خنک کن دمای روغن پمپ آب، فیلتر روغن و سنسور روغن است و خوشبختانه توسط فناوران این مجموعه با سطح فناوری بسیار خوبی طراحی و ساخته شده است.

طزری، همچنین به تولید پمپ آب برای موتور ملی اشاره کرد و افزود: پمپ آب موتور ملی EF7 یکی از بخشهای مجموعه پودمان روغن  است که توسط شرکت بسا پارس صنعت ساخته شده و بر روی مجموعه ماژول روغن مونتاژ می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب