میزبانی کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان به چابهار رسید

سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان روزهای 11 و 12 آذرماه به میزبانی منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان روزهای 11 و 12 آذرماه به میزبانی منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون کشتی، با همکاری سازمان مناطق آزاد و پس از مشارکت این سازمان در برگزاری دو دوره موفقیت آمیز کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان در منطقه آزاد اروند، امسال چابهار میزبان رقابت‌های کشتی آزاد مسابقات مذکور خواهد بود.

این میزبانی به منظور استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد در رشد و توسعه کشتی و بسط و گسترش ورزش ملی کشور در تمامی مناطق کشور به میزبانی چابهار برگزار خواهد شد.

پیش بینی می‌شود با ورود جدی اتحادیه جهانی کشتی به این مسابقات، و استقبال جهانی از برگزاری رقابت‌های باشگاه‌های جهان که موجب شد مسابقات فرنگی امسال در مجارستان برگزار شود و همچنین به دلیل اهمیت بالای جذب بنگاه‌های اقتصادی، این دوره از رقابت‌ها با حضور پررنگ باشگاه‌های کشتی جهان، به ویژه از کشورهای قدرتمند دنیا برگزار شود.

سه تیم برتر مراحل اول و دوم لیگ باشگاه‌های کشور که شهریور و مهر سال جاری برگزار می‌شود به همراه یک تیم از استان میزبان به نمایندگی از ایران در این مسابقات حضور خواهند داشت.

منبع :