خامس می‌خواهد در رئال‌مادرید بماند

ستاره کلمبیایی رئال‌مادرید می‌گوید دوست دارد در رئال مادرید بماند و به همین خاطر پیشنهاد بازی در لیگ برتر ا رد کرده است.

ستاره کلمبیایی رئال‌مادرید می گوید دوست دارد در رئال مادرید بماند و به همین خاطر پیشنهاد بازی در لیگ برتر ا رد کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، خامس رودریگس یکی از بازیکنانی بود که گفته می‌شد قرار است در نقل و انتقالات تابستانی از رئال مادرید جدا شود و به تیم دیگری در لیگ برتر بپیوندد. در این بین صحبت از یشنهاد منچستریونایتد به این ستاره کلمبیایی شنیده شد که خامس با تایید این پیشنهادها عنوان کرد دوست دارد تا در رئال‌مادرید بماند.

خامس رودریگس درباره شرایط خود در رئال مادرید گفت: رئال پیشنهاد 71 میلیون پوندی برای من دریافت کرده ولی اولویت و آرزوی من این است که بتوانم جایگاه ثابتی برای خود در رئال مادرید داشته باشم و به همین خاطر این پیشنهادات را رد کرده ام.

این بازیکن کلمبیایی ادامه داد: دوست دارم در رئال بمانم و به قهرمانی‌های زیادی برسم. می‌دانم که باشگاه پیشنهادات خوبی برای من دریافت کرده ولی من قصد جدایی از تیمم را ندارم و دوست دارم حضورم را در رئال تداوم ببخشم.

خامس رودریگس با 63 میلیون پوند از موناکو به رئال مادرید پیوست ولی حضوری ثابتی در ترکیب رئال‌مادرید نداشته است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب