تیم ملی فوتبال هفت نفره سه شنبه عازم دانمارک می‌شود

تیم ملی فوتبال هفت نفره به منظور کسب سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۷ آرژانتین، روز سه‌شنبه ۵ مرداد با ۱۴بازیکن راهی دانمارک می‌شود.

تیم ملی فوتبال هفت نفره سه شنبه عازم دانمارک می‌شود

تیم ملی فوتبال هفت نفره به منظور کسب سهمیه حضور در رقابت های جهانی ۲۰۱۷ آرژانتین، روز سه‌شنبه ۵ مرداد با ۱۴بازیکن راهی دانمارک می‌شود.

به گزارش ایسنا،  دوره آتی مسابقات جهانی فوتبال هفت نفره سال ۲۰۱۷ به میزبانی آرژانتین برگزار خواهد شد که تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران دوره قبلی این رقابت‌ها را به خاطر کارشکنی‌های انگلستان به عنوان میزبان و عدم صدور روادید از دست داد. بنابراین برای کسب ورودیه دوره پیش روی مسابقات جهانی باید در پیکارهای گزینشی شرکت کند.

این رقابت ها با حضور سیزده تیم و از دهم مرداد در دانمارک آغاز می‌شود که تیم ملی سه شنبه عازم محل برگزاری این مسابقات خواهد شد.

بابک صفری، حسین صفری، مهدی جمالی، حسین تیزبر، بهنام سهرابی، جاسم بخشی، امیر امجدیان، احسان معصوم زاده، صادق حسنی، حمید فتحی نژاد، ناصر اکبرپور، لطف الله جنگجو، محمد خراط و مسلم خزاعی ۱۴ بازیکنی هستند که ترکیب تیم ملی فوتبال هفت نفره را در این سفر تشکیل می دهند. این بازیکنان با هدایت حسین صالح به مصاف حریفان خود در رقابت های کسب سهمیه جهانی می روند.

بر اساس گروه بندی انجام شده برای مسابقات فوتبال هفت نفره انتخابی جهان، تیم ملی کشورمان در گروه سوم با تیم های ایرلند شمالی و آلمان همگروه است.


گروه بندی کامل مسابقات فوتبال هفت نفره انتخابی جهان به شرح ذیل است:
گروه A: اسکاتلند، استرالیا، اسپانیا
گروه B: پرتغال، ونزوئلا، کره جنوبی
گروه C: ایران، ایرلند شمالی، آلمان
گروه D: کانادا، ژاپن، دانمارک، فنلاند

 این تیم نخستین دیدار خود را ۹ مرداد برابر آلمان برگزار میکند و سپس ۱۱ مرداد به مصاف ایرلند شمالی می رود.

در پایان مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال انتخابی جهان، دو تیم از هر گروه راهی دور دوم رقابت ها می شوند. در پایان این مسابقات نیز هشت تیم سهمیه رقابت های جهانی ۲۰۱۷ آرژانتین را کسب می کنند تا در کنار هشت تیم شرکت کننده در پارالمپیک ریو، برگزار کننده مسابقات جهانی ۲۰۱۷ آرژانتین باشند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب