نیمار: به دنبال تاریخ‌سازی در المپیک هستیم

ستاره تیم ملی المپیک برزیل تاکید کرد او و هم تیمی‌هایش تنها به دنبال قهرمانی و تاریخ‌سازی در المپیک ریو هستند.ستاره تیم ملی المپیک برزیل تاکید کرد او و هم تیمی‌هایش تنها به دنبال قهرمانی و تاریخ‌سازی در المپیک ریو هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از گلوبو، تیم ملی فوتبال المپیک برزیل یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در المپیک 2016 ریو به شمار می آید.

سرشناس‌ترین بازیکن این تیم نیمار است که تنها به کسب عنوان قهرمانی فکر می کند و برای حضور در این رقابت ها، نتوانست در رقابت های کوپا آمه‌ریکا سلسائو را همراهی کند. نیمار در گفت و گویی که با سایت رسمی فدراسیون فوتبال برزیل داشت، اظهار کرد: بهترین فرصت نصیب ما شده است تا در خاک خودمان تاریخ‌سازی کنیم. بسیار زیبا خواهد بود که بتوانیم جام قهرمانی را در خانه بالای سر ببریم. سابقه نایب قهرمانی با برزیل در رقابت های المپیک را دارم اما این بار تنها به طلا فکر می کنم. برای قرار گرفتن در جایگاه نخست بیشترین تلاشم را به کار می‌گیرم. 

ستاره تیم ملی المپیک برزیل ادامه داد: امید زیادی به قهرمانی دارم. بازیکنان بسیار خوبی در تیم داریم. همه از انگیزه بالایی برخوردار هستند. جنگندگی و بازی گروهی و یک دست شاخصه تیم المپیک برزیل است. با بازیکنانی که در اختیار داریم می توانیم به هدف اصلی خود که قهرمانی در المپیک است برسیم. 

منبع :