ثبت نام نهایی کاروان ایران در المپیک ریو انجام شد

ثبت نام نهایی و صدور مجوز ورود کاروان ایران به دهکده بازی‌ها ی المپیک ریو انجام شد.

ثبت نام نهایی کاروان ایران در المپیک ریو انجام شد

ثبت نام نهایی و صدور مجوز ورود کاروان ایران به دهکده بازی‌ها ی المپیک ریو انجام شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از  کمیته ملی المپیک،  اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک 2016 که هم اکنون در ریو محل برگزاری بازی‌ها حضور دارد پس از اتمام جلسه ثبت نام نهایی کاروان (DRM) گفت: دو جلسه 6 و 8 ساعته را با مسئولان ستاد برگزاری بازی‌ها داشتیم که به موضوع ثبت نام اعضا، تحویل آپارتمان‌ها، وسایل نقلیه،تسویه حساب مالی و مراسم اهتزاز پرچم اختصاص داشت.
او ادامه داد: ثبت نام نهایی 63 ورزشکار اعزامی به دلیل بررسی مجدد رشته ها، مواد، اوزان و دسته ها و همچنین موارد ساعات تمرین و مسابقه بیشترین زمان را به خود اختصاص داد. ثبت نام دیگر اعضای کاروان نیز خوشبختانه بدون مشکل انجام شد و تمامی اعضا مجوز حضور دریافت کردند.
رحیمی با اشاره به شرایط میزبان بازی‌ها و همچنین وضعیت هماهنگی اعضای ستاد برگزاری تصریح کرد: خوشبختانه مسئولان ستاد برگزاری به دلیل نشست های متعدد با اعضای کاروانهای اعزامی و مکاتبات منظم و مستمر تمامی شرایط را برای کشورهای شرکت کننده فراهم آورده اند و بعید می دانم مشکل خاصی در این زمینه وجود داشته باشد.
وی در ادامه یاد آور شد: کادر سرپرستی کاروان امروز و فردا یک بازدید کلی از تمامی ورزشگاه‌ها و سالن‌های تمرین بعمل می آورد تا تیم‌ها به محض ورود با گزارش توجیهی که به آنها ارائه می دهیم بتوانند در کمترین زمان ممکن با شرایط آشنا شوند.
سرپرست کاروان کشورمان در پایان گفت: خوشبختانه تمامی تمهیدات لازم برای حضور بی دغدغه ورزشکاران در دهکده بازیها فراهم شده و امیدوارم که تمامی تلاش‌های صورت گرفته از سوی کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش، فدراسیون‌ها و خود ورزشکاران و کادر فنی به نتیجه‌ای قابل قبول در این دوره از بازی‌ها ختم شود.

 جلسه ماقبل نهایی ثبت نام کاوران اعزامی کشورمان به بازی‌های المپیک ریو دو ماه قبل در قطر برگزار شده بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک (بخش دوم )فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : سیاوش فارسی