همکاری میان دانشگاه شهرکرد و دانشگاه بوکوی اتریش

جلسه بررسی زمینه‌های همکاری متقابل علمی دانشگاه بوکو و دانشگاه شهرکرد در اتریش برگزار شد.

همکاری میان دانشگاه شهرکرد و دانشگاه بوکوی اتریش

به گزارش خبرگزاری مهر، این جلسه با حضور شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد، مارتین گرزیک رئیس دانشگاه بوکو و جمعی از مسئولان دو دانشگاه در محل دفتر همکاری های بین المللی دانشگاه بوکو برگزار شد.

روسای دو دانشگاه ابتدا به معرفی ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه های خود پرداختند و سپس در خصوص نحوه همکاری در زمینه های مشترک به ویژه کشاورزی، منابع طبیعی و آب گفتگو کردند.

در این جلسه امکان انعقاد یک تفاهم نامه همکاری میان دو دانشگاه در زمینه تبادل استاد، تبادل دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در قالب بورس یا فرصت مطالعاتی، انجام پروژه های تحقیقاتی بین المللی مشترک و راه اندازی رشته های جدید مطابق با نیازهای زیست محیطی نوین مورد بحث قرار گرفت.

دانشگاه بوکو از جمله دانشگاه های مطرح در دنیا و در قاره اروپا است. بر اساس رتبه بندی های بین المللی و رتبه بندی موضوع کیو اس، این دانشگاه جزء ۱۰۰ دانشگاه برتر در زمینه کشاورزی و علوم جنگل و دارای رتبه ۱۳ در سطح دنیا و رتبه ۲ در اروپا است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب