با قدرت به پیش

فرمول یک به کلاسی از خودروها گفته می‎شود که ویژگی‌های خاص و ممتازی را دارا بوده و درمجموع، معرفی‎کننده‌ی بهترین راننده‎ها و پیشرفته‎ترین ماشین‎ها و تکنولوژی‎ها است.

با قدرت به پیش

مسابقات جایزه‌ی بزرگِ «فرمول یک»، بزرگ‌ترین رقابت اتومبیل‌رانی جهان و از مشهورترین و پرطرفدارترین رویدادها و مسابقات ورزشی دنیاست که همه‌ساله در پیست‌های مجهز چند کشور مختلف برگزار می‌شود و گردش مالی فراوانی ایجاد می‌کند.

فرمول یک به کلاسی از خودروها گفته می‎شود که ویژگی‌های خاص و ممتازی را دارا بوده و درمجموع، معرفی‎کننده‌ی بهترین راننده‎ها و پیشرفته‎ترین ماشین‎ها و تکنولوژی‎ها است. قهرمان ‎شدن در رقابت‎های فرمول یک، یعنی شما بهترینِ بهترین‎ها در بین همه‌ی رانندگان دنیا هستید.

اما رسیدن به این قهرمانی و رانندگی در این رقابت‌ها به‌سادگی به ‎دست نمی‎آید و اگر تیم شما، استراتژی مناسب و متمایزی برای کل جریان مسابقه، چه قبل از شروع رقابت و چه در طول مسیر دشوار آن و ایستگاه‌ها و توقفگاه‌های سر راه نداشته باشد، در پایان در جایگاه مناسبی قرار نمی‌گیرید.

از مهم‌ترین مراحل این مسابقه‌ی بزرگ، دورِ تعیین خط آن است که یک روز قبل از مسابقه‌ی اصلی و پس از چند دور تمرینی در پیست مسابقه انجام می‌شود. در این مرحله، هر راننده مطابق مقررات، به‌تنهایی یک دور کامل را در این پیست استارت می‌زند و در تلاش است که با بهترین زمان ممکنِ خود به پایان ببرد. درواقع مهارتی که او در طی این مسیر به خرج می‌دهد و شتاب و سرعتی که به دست می‌آورد، تعیین‌کننده‌ی جایگاه او در خط آغاز مسابقه‌ی اصلی خواهد بود و راننده‌ای که بهترین زمان را در دورِ تعیین خط کسب کند، این مزیت را خواهد داشت که روز مسابقه، جلوتر از همه و پیشاپیش سایرین، رقابت را شروع کند که هم به لحاظ زمانی و هم از نظر ابتکار عمل، به نفع او و تیمش خواهد بود.

مسابقه‌ی بزرگ ما (کنکور) هم به دورِ تعیین خط نیاز دارد و خوشبختانه شما در کانون، با انتخاب واحد تابستان، این مهم را عملی خواهید کرد. درواقع اولویت‌بخشی و ترجیح نگاه به آینده در برنامه‌ی تابستان شما، همان مهارت و شتاب اولیه‌ی بجایی است که لازم دارید تا با هوشمندی و دوراندیشی، از همین ابتدای مسیر مسابقه‌ی کنکور از رقبای خود سبقت بگیرید.

هدف‌گذاری دقیق، گام به گام و انعطاف‌پذیر، تنظیم برنامه و ساعات مطالعه، روش اجرا، پیش‌بینی ایستگاه‌های طول مسیر و... میسر نمی‌شود مگر با گامی بلندتر و محکم‌تر در همین خط شروع مسابقه. پس از آن، نقشه‌ی مسیر (برنامه‌‌ی راهبردی آزمون‌ها) شما را به سلامت و سر وقت، به ایستگاه پایانی و مقصد (کنکور) خواهد رساند و این اعتمادی است که سال‌های سال، قهرمانان بسیاری را با موفقیت از خط پایان رقابت‌ها عبور داده و روی سکّوهای قهرمانی قرار داده است.

هم‌چنین بارها و بارها برای شما از فاصله‌ی ترازیِ دانش‌آموزانی گفته شده که در فصل پاییز و شروع آزمون‌های سال تحصیلی به نسبت دیگر دانش‌آموزان تراز بهتری کسب کرده‌اند که به استناد آمار و شواهد موجود، ترجیحِ نگاه به آینده در انتخاب واحد تابستان، دلیل اصلی آن معرفی شده است. همین دانش‌آموزان با حفظ شتاب مناسبی که گرفته‌اند و فاصله‌ای که با رقبای خود پیدا کرده‌اند، می‌توانند با آرامش و ابتکار عمل بیش‌تری، گام‌های بعدی خود را تنظیم کنند و در چالش‌های احتمالی پیش رو و سرِ پیچ‌های تندِ مسیر، با پیش‌بینی قبلی و تمهیدات لازم، جایگاه خود را حفظ کرده، ارتقا بخشند و حتی در پایان، از رتبه‌های برتر کنکور باشند.

رقابت فرمول یکِ کنکور 96 شروع شده است و بهترینِ بهترین‌ها این‌جا در کانون، جمع شده‌اند تا در انتها و پس از عبور از خط پایان در جایگاه مناسبی قرار بگیرند. سایر اعضای تیم شما شامل خانواده و دوستان، مربی (معلم و مشاور)، نقشه (برنامه‌ی راهبردی) و نقشه‌خوان و همراه (پشتیبان) هم آماده‌اند تا کمک کنند که در دورِ تعیین خط کنکور در جایگاه مناسبی قرار بگیرید و تا به انتهای مسیر در صف اول رقابت باشید. پس نقشه را مرور کنید، توانایی‌های خود را در نظر بیاورید و با اطمینان، پدال گاز را فشار دهید: با قدرت به پیش!

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب