تابستان و اهمیت آن برای قبولی‌های تیزهوشان و نمونه

این روز‌ها با اعلام نتایج آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه در میان دانش‌آموزان شهر‌های مختلف همهمه‌ای برپاست.

تابستان و اهمیت آن برای قبولی‌های تیزهوشان و نمونه

این روز‌ها با اعلام نتایج آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه‌ در میان دانش‌آموزان شهر‌های مختلف همهمه‌ای برپاست. برخی خوشحال از این‌که توانسته‌اند از تلاش و مطالعه‌ی مستمرشان در طول یک سال بهره بگیرند و برخی پشیمان از این‌که چرا از فرصتشان درست استفاده نکرده‌اند. در میان صحبت‌ها و گفت‌وگوهایی که بین بچه‌ها و خانواده‌ها رد و بدل می‌شود دانش‌آموز باهوش کسی است که تصمیم خودش را برای یک سال تحصیلی از الان بگیرد و با پشتکار مطالعه‌اش را شروع کند.

در تابستان با حل تست‌های متنوع می‌توان بر درس‌های سال قبل کاملاً مسلط شد و به دلیل پیوستگی مباحث درسی این کار بسیار مفید است. اگر مقداری از وقت را در تابستان به پیش‌خوانی درس‌های سال آینده اختصاص دهید و با کلاس رفتن یا مطالعه‌ی کتاب‌های سال آینده با درس‌های اصلی آشنایی پیدا کنید می‌توانید در سال تحصیلی جدید نسبت به دوستانتان پیشی بگیرید.

سعی کنید با شنیدن تجربه‌های دیگران مطابق با شخصیت و موقعیت خودتان بهترین روش و برنامه را برای تابستان و سال تحصیلی جدید انتخاب کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک (بخش دوم )فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : سیاوش فارسی