اولین نشست تئاتر کتابخوان کشوری در تربت جام برگزار شد

در آستانه برگزاری جشنواره ملی کتابخوانی رضوی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی تربت جام اولین نشست تئاتر کتابخوان کشوری صبح امروز در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی هنری ولایت این شهرستان برگزار شد.

اولین نشست تئاتر کتابخوان کشوری در تربت جام برگزار شد

به گزارش خبرنگار پانا از خراسان رضوی، در آستانه برگزاری جشنواره ملی کتابخوانی رضوی به همت اداره کتابخانه های عمومی تربت جام اولین نشست تئاتر کتابخوان کشوری با حضور معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و مسئولان اجرایی و قشرهای مختلف مردم صبح امروز در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی هنری ولایت این شهرستان برگزار شد.

در این محفل فرهنگی گروه تئاتر رامش با اجرای نمایش به معرفی سه کتاب جشنواره ملی رضوی به صورت تئاتر پرداخت.
در حاشیه این نمایش تئاتر هادی حافظ معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: آخرین مهلت شرکت مردم در آزمون مجازی شمس توس فردا می باشد که به صورت خانوادگی می توانند در جشنواره ملی رضوی شرکت کنند.
حافظی افزود: از اول مرداد آثار ارسالی به جشنواره ، داوری و قرعه کش می شود و همزمان با دهه کرامت اختتامیه جشنواره در تهران برگزار می شود.
وی با اشاره به معرفی سه کتاب جشنواره ملی رضوی به صورت نمایش در تربت جام تصریح کرد: نمایش معرفی سه کتاب جشنواره ملی رضوی در قالب دو هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و فرهنگ رضوی اجرا گردید که کار هنری بسیار ارزشمندی است که در اختتامیه جشنواره در تهران اجرا می شود.
معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی اعلام کرد: با پایان یافتن مهلت آزمون مکتوب جشنواره ملی رضوی تعداد شش هزار و ۵۹۱ نفر در سطح استان شرکت کردند و این آزمون کد دار و قابل تکثیر نبوده است.
در ادامه یاسر رئیس اداره کتابخانه های عمومی تربت جام گفت: نمایش تئاترمعرفی کتاب های جشنواره ملی رضوی توسط هنرمندان شهرستان با رویکرد اشتراک گذاری کتابهای خوانده شده جشنواره که بصورت خلاقانه برای اولین بار در کشور در این شهرستان به مرحله نمایش گذاشته شد.
سیاوشی افزود: با توجه به اینکه در آستانه دهه کرامت قرار داریم نیاز است که مبانی و مباحث مربوط به امام رضا(ع) مطرح و ترویج شود.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب