تولید مقاوم‌ترین شیشه نشکن تلفن‌همراه

شرکت آمریکایی کورنینگ نسل پنجم شیشه نشکن Gorilla را با مقاومت ضربه از ارتفاع 160 سانتیمتری در اختیار شرکت‌های تولیدکننده تلفن‌همراه قرار می‌دهد.

تولید مقاوم‌ترین شیشه نشکن تلفن‌همراه

به گزارش ایسنا و به نقل از میل آنلاین، رکورد قبلی مقاومت شیشه تلفن‌همراه از ارتفاع 80 سانتیمتری و با مقاومت 60 درصد بود، اما با استفاده از شیشه جدید این مقاومت به ارتفاع 160 سانتیمتر افزایش یافته است.

شرکت سازنده مدعی شد که افزایش کیفیت و مقاومت در برابر ضربه بدون هیچ افزایش وزنی صورت گرفته و شیشه نشکن جدید هیچ اختلالی در عملکرد تلفن‌ همراه هوشمند ایجاد نمی‌کند.

نتیجه آخرین نظرسنجی شرکت کورنینگ حاکی از آن است که تلفن‌همراه هر کاربر حداقل یکبار در سال از ارتفاع 160 سانتیمتری سقوط می‌کند که در اکثر موارد نمایشگر دچار شکستگی می‌شود.

جان بین، مدیرعامل شرکت شیشه‌سازی کورنینگ اظهار کرد: با معرفی هر نسل شیشه Gorilla در واقع یک جهش قابل توجه در فناوری شیشه‌سازی تجهیزات الکترونیک پدیدار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اکنون بیش از 4.5 میلیارد تلفن‌همراه با 1800 مدل توسط40 برند مختلف از شیشه‌های شرکت کورنیکس در محصولات تولیدی استفاده کرده‌اند. انتظار می‌رود که تا پایان سال جاری بیشتر شرکت‌های تولیدکننده تلفن‌همراه از شیشه Gorilla Glass 5 استفاده کنند. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب