برنامه درسی رشته آموزش زبان انگلیسی بررسی شد

برنامه درسی رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد در جلسه تخصصی شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی شد.

برنامه درسی رشته آموزش زبان انگلیسی بررسی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، همایش «بررسی برنامه‌ درسی رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد» توسط شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

فریده علوی، معاون امور اساتید دبیرخانه شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی طی سخنانی ضمن تشریح چرایی و چگونگی بازنگری در برنامه‌های درسی، آماری از تعداد دانشجویان و اعضای هیات علمی رشته‌های علوم انسانی در دانشگاه‌ها ارائه کرد.

 در ادامه جلسه نماینده دانشگاه شهید بهشتی به عنوان مسئول تهیه و تنظیم برنامه درسی رشته زبان انگلیسی گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این دانشگاه را ارائه کرد.

پس از آن حاضران در همایش به بیان نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند، که اهم آن می توان به فقدان واحدهای عملی در برنامه درسی زبان انگلیسی، کمبود در ارائه رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه‌های کشور، پذیرش دانشجو بر اساس توانمندی‌ها، توجه بیشتر به کارآمدی در آموزش این رشته، و لزوم نگارش منابع درسی روزآمد اشاره کرد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب