هدست اچ‌تی‌سی Vive همراه رایانه‌های اچ‌پی عرض می‌شود

پس از اتفاقاتی که در سال ۲۰۱۵ برای شرکت اچ‌تی‌سی رخ دادند، این شرکت امسال کمی به حاشیه رانده شد.

هدست اچ‌تی‌سی Vive همراه رایانه‌های اچ‌پی عرض می‌شود

پس از اتفاقاتی که در سال ۲۰۱۵ برای شرکت اچ‌تی‌سی رخ دادند، این شرکت امسال کمی به حاشیه رانده شد. اما این شرکت در سال جاری، گوشی جدید اچ‌تی‌سی ۱۰ را معرفی کرد و داده‌هایی که اخیراً منتشر شده‌اند نشان می‌دهند که این گوشی تواسته این شرکت خوش‌نام را اندکی از آن وضعیت نامناسب خارج کند، اما گوشی اچ‌تی‌سی ۱۰ تنها محصولی نیست که به رشد این شرکت کمک کرده، بلکه در واقع هدست واقعیت مجازی Vive نیز در این موضوع نقش داشته است. Vive، اولین تجربه این شرکت تایوانی در حوزه واقعیت مجازی است و بالاخره پس از نسخه‌های مخصوص توسعه دهندگان، این هدست اوایل سال جاری میلادی به صورت رسمی به بازارهای مختلف عرضه شد. حال که این هدست با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران مواجه شده، به نظر می‌رسد که به زودی این هدست در قالب باندل به همراه رایانه‌های قدرت‌مند عرضه خواهد شد.

دو مورد در خصوص Vive هستند که چندان جالب به نظر نمی‌رسند. نخست، قیمت بالای این هدست است و دیگری، وابستگی و نیاز این هدست به رایانه است، البته نه هر رایانه‌ای! Vive برای آن‌که بتواند به خوبی از پس اجرای هر محتوایی برآید، به یک رایانه قدرت‌مند نیاز دارد و نمی‌توان آن را به رایانه‌های قدیمی وصل کرد. به همین دلیل، شرکت اچ‌تی‌سی تصمیم گرفته تا این هدست را به همراه رایانه‌های قدرت‌مند و در قالب باندل به فروش برساند. این هدست به همراه رایانه‌هایی قوی عرضه خواهد شد و برای کاربران این امکان را فراهم می‌آورد که قدری در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. کاربران از این پس می‌توانند با خرید یک رایانه قدرت‌مند، صاحب یک هدست واقعیت مجازی Vive نیز بشوند. امروز گزارشی از سوی Digitimes منتشر شده که جزئیات بیشتری را در خصوص این باندل‌ها در اختیار ما می‌گذارد. در این گزارش‌ آمده که قرار است این هدست، به همراه رایانه‌های قدرت‌مند شرکت اچ‌پی عرضه شود اما نکته این‌جاست که این رایانه‌ها با برند اچ‌پی عرضه نمی‌شوند و باندل‌ها تماماً با برند Vive عرضه خواهند شد.

در حال حاضر جزئیات بیشتری در این خصوص در دسترس نیست و خود شرکت اچ‌تی‌سی نیز هنوز این موضوع را تایید و یا رد نکرده است. Digitimes می‌گوید که این اطلاعات را از سوی منابع داخلی شرکت اچ‌تی‌سی دریافت کرده و آن‌ها گفته‌اند که اچ‌پی تنها شرکتی نیست که اچ‌تی‌سی قصد داشته با آن همکاری کند، بلکه این شرکت تایوانی با چند شرکت دیگر نیز برای عرضه این باندل‌ها وارد مذاکره شده است اما به توافق نرسیده‌اند.

نظر شما در خصوص این باندل‌ها چیست؟

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب