توزیع رایگان لوح فشرده همراه با کتاب‌های درسی

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: علیرغم هزینه‌های بالای تولید، امسال لوح‌های فشرده آموزشی بطور رایگان به همراه کتاب‌های درسی در سراسر کشور توزیع می‌شوند.

توزیع رایگان لوح فشرده همراه با کتاب‌های درسی

لیدا نیک‌روش در گفت وگویی با پانا درخصوص تغییر قیمت کتاب‌های درسی برای سال تحصیلی 95-96 اظهار داشت: امسال افزایش قیمت‌ کتاب‌ها کمتر از 10 درصد بوده و لوح‌های فشرده آموزشی نیز بطور رایگان به همراه کتاب‌ها توزیع می‌شوند.

 

وی افزود به همراه برخی کتاب‌های درسی مثل زبان انگلیسی، عربی، فارسی و قرآن یک لوح فشرده حاوی فایل‌های صوتی و تصویری برای استفاده بهینه از کتاب تهیه شده است که علیرغم داشتن هزینه‌های بالای تولید، بصورت رایگان به همراه کتاب‌ها در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

 

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت‌ آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بسیاری از منابع درسی به صورت بسته آموزشی توزیع خواهند شد گفت: دانش آموزان و معلمان می توانند لیست کامل موارد تحویلی را در سامانه مشاهده کنند که شامل کتاب درسی، لوح فشرده، کتاب راهنمای معلم و کتاب کار خواهد بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب