آندره گومس به بارسلونا پیوست

هافبک پرتغالی والنسیا پس از توافق با سران بارسلونا فصل آینده پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

هافبک پرتغالی والنسیا پس از توافق با سران بارسلونا فصل آینده پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آندره گومس پنج فصل برای بارسلونا بازی خواهد کرد. باشگاه بارسلونا بامداد امروز (جمعه) در سایت رسمی‌اش به این قرارداد اشاره کرد. این تیم به والنسیا برای انتقال گومس 35 میلیون یورو پرداخت خواهد کرد.


این هافبک 22 ساله که دو فصل پیش از بنفیکا با قرادادی به ارزش 15 میلیون یورو به والنسیا پیوسته بود، هفته آینده به هواداران معرفی خواهد شد.


بارسلونا دیروز پس از این که رئال مادرید از خرید گومس انصراف داد، با گومس قرارداد امضا کرد. والنسیا ابتدا 65 میلیون یورو برای این انتقال درخواست کرد اما مادریدی‌ها آن را نپذیرفتند. والنسیا سپس با مبلغی کمتر به همراه یک بازیکن دیگر خواستار این انتقال شد. بازیکنانی همچون ناچو کواچیچ، آسنسیو و خسه مد نظر والنسیا بودند اما باشگاه مادریدی آن را نیز قبول نکرد. در ادامه، بارسا از این فرصت استفاده کرد. این تیم نیز درخواست 65 میلیون یورویی والنسیا را رد کرد اما در ادامه توانست با عقب نشینی مادرید، هافبک پرتغالی را جذب کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب