سالانه ۳۰۰میلیون تومان به کتابخانه‌های شهر محمدیه اهدا می‌شود

قزوین- رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه گفت: برای ترویج امور فرهنگی از سوی شورا و شهرداری سالانه بیش از ۳۰۰ میلیون تومان به کتابخانه‌های شهر محمدیه اهداء می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کاظمی پنجشنبه شب در دهمین جشن کتابخانه تلفنی شهر آفتاب شهر محمدیه که در پارک شاهد این شهر برگزار شد اظهارداشت: ترویج فرهنگ کتاب خوانی و ایجاد بستر مناسب برای این کار در اولویت برنامه های شهرداری و شورای شهر محمدیه قرار دارد.

کاظمی بیان کرد: شورا وشهرداری محمدیه سالانه سیصد میلیون تومان به کتابخانه های این شهر کمک می کند تا زمینه گرایش مردم به خواندن کتاب در این شهر نهادینه شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از شاخص های شهر نمونه میزان سرانه مطالعه می باشد که خوشبختانه درشهر محمدیه به آن توجه ویژه ای شده است که همین امر باعث بالا رفتن سرانه مطالعه شده است.

سالانه ۳۰۰میلیون تومان به کتابخانه‌های شهر محمدیه اهدا می‌شود

کاظمی گفت: وی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف مهم  شورا و شهرداری توجه به مطالعه در بین خانواده ها بخصوص جوانان و نوجوانان است که با داشتن سه کتابخانه عمومی این شهر را نسبت به دیگر شهرها ازاین لحاظ متمایز کرده است.

رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه بیان کرد: کتابخانه تلفنی در محمدیه از نمونه های شاخص کشوری است که توانسته با استقبال عمومی روبرو شود و کار فرهنگی موفقی در کشور باشد.

حال و تمییز از عربی (‌نگاه به گذشته )‌
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی سوم دبیرستان)
دبیر : فرزاد قنبری