کسب 6 رتبه کشوری مسابقات کاردانش توسط هنرجویان آذربایجان شرقی

دانش آموزان مسابقات کشوری علمی کاربردی کاردانش آذربایجان شرقی با کسب 6 مقام با استقبال معاونت آموزش متوسطه استان و مسئولین وارد تبریز شدند.

کسب 6 رتبه کشوری مسابقات کاردانش توسط هنرجویان آذربایجان شرقی

به گزارش سرویس آموزش و پرورش ، چهاردهمین دوره از مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کار و دانش کشور که به میزبانی استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد، هنرجویان منتخب استان توانستند 6 رتبه کشوری در رشته های مختلف مهارتی را کسب نمایند.

عاشور اکرمی، معاونت آموزش متوسطه استان در حاشیه استقبال از مقام آوران استان گفت: برگزاری مسابقات و جشنواره ها در هنرستان های فنی و حرفه ای وکاردانش توانسته است موجبات ارتقاء کیفیت آموزشی این هنرستان ها را فراهم سازد.

وی افزود: با تبیین اهمیت ایجاد روحیه کارآفرینی و توسعه فعالیت های تولیدی در جامعه امید است تا هنرجویان منتخب استان بتوانند با جدیت و پشت کار به عنوان کارآفرینان برتر در آینده اقتصادی استان و کشور ظاهر شوند.

سینا رنجیری مرکید از ناحیه 2 تبریز ، محمد پور غفار گلدر از ناحیه 5 تبریز و بلال زمانی زکریا از شبستر مقام های اول کشوری را به خود اختصاص دادند.

علی آهنگران از ناحیه 3 تبریز مقام دوم ،زهرا کمانی از ناحیه 3 تبریز و مسلم جودی انرجان از بستان آباد مقام های سوم این مسابقات را کسب کردند.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب