اکسپریا M4 Aqua و اکسپریا M5 نیز اندروید مارشملو را دریافت کرد

در حالی‌که تلفن‌های هوشمند سری X سونی همه با اندروید ۶ مارشملو به بازار عرضه شدند، دستگاه‌هایی همانند اکسپریا M4 Aqua و اکسپریا M5، هنوز بر روی اندروید

اکسپریا M4 Aqua و اکسپریا M5 نیز اندروید مارشملو را دریافت کرد

در حالی‌که تلفن‌های هوشمند سری‌ X سونی همه با اندروید ۶ مارشملو به بازار عرضه شدند، دستگاه‌هایی همانند اکسپریا M4 Aqua و اکسپریا M5، هنوز بر روی اندروید ۵٫۱ باقی‌ مانده‌ بودند. اما سونی بالاخره روز گذشته به این ماجرا پایان داد. روز گذشته سونی فرآیند عرضه به‌روزرسانی اندروید ۶ مارشملو برای دارندگان این گوشی‌ها را آغاز کرده است تا دارندگان این دستگاه‌ها نیز همانند دارندگان اکسپریا Z2، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z5، طعم این به‌روزرسانی را بچشند. البته این را در نظر داشته باشید که احتمالاً این به‌روزرسانی به طور هم‌زمان برای تمام دارندگان ارسال نخواهد نشد. در این مورد گفته‌ شده که اگر پیغامی مربوط به این به‌روزرسانی روی دستگاهتان ارسال نشده‌است، می‌توانید با مراجعه به تنظیمات و قسمت درباره‌ی تلفن همراه، نسبت به در دسترس بودن اندروید ۶ برای گوشی خود اقدام کنید. در آخر، راه دیگری نیز به کاربران برای دریافت این به‌روزرسانی اعلام‌ شده است، به این صورت که کاربران با وصل کردن گوشی خود به کامپیوتر و با بهره گیری از نرم‌افزار Xperia Companion PC می‌توانند به بررسی امکان به‌روزرسانی از طریق سرورهای سونی بپردازند.

از جمله بزرگ‌ترین تغییراتی که دارندگان این تلفن‌های‌ هوشمند باید از این به‌روزرسانی انتظار داشته‌ باشند، حالت Doze و App Standby است که هر دو کمک‌ شایانی به افزایش طول عمر باتری موبایل خواهند کرد. از تغییرات‌ دیگر می‌توان به یکپارچه سازی بیشتر گوگل ناو با کل سیستم عامل و همچنین کنترل‌ بیشتر بر روی میزان دسترسی‌های اپلیکیشن‌ها که از طریق بخش جدیدی در تنظیمات قابل پیگیری است، اشاره کرد. باید خاطر‌نشان کرد که این به‌روزرسانی در مورد اکسپریا M5 تنها برای مدل E5603 عرضه شده اما در مورد اکسپریا M4 Aqua، اندروید ۶ مارشملو برای تمام نسخه‌های دوسیم‌کارته عرضه شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب