کتاب‌های تابستان مقطع دبستان

کتاب تابستان اول دو بخش دارد: یک بخش نگاه به گذشته است. شامل چهل سوال از دوره پیش دبستانی، که شامل سوالات دست ورزی، کاردستی، سوالات نوشتاری و خوانداری و نقاشی است.بخش دیگر، سوالات نگاه به آینده است

کتاب تابستان اول دبستان

                                                                              

دوست خوبم، حالا که قرار است تا دو ماه دیگر به کلاس اول دبستان بروی، بهتر است خودت را آماده کنی و کمی مطالعه داشته باشی تا بتوانی با شروع روزهای طلایی مهرماه، آمادگی خوبی سرکلاس درس ها داشته باشی.به شما پیشنهاد میکنم کتاب تابستان را مطالعه نمایید. این کتاب در عین حال که حجم کمی دارد می تواند مهمترین مسائل را به شما آموزش دهی یا یادآوری کند.کتاب تابستان دو بخش دارد: یک بخش نگاه به گذشته است که شامل چهل سوال از دوره پیش دبستانی است که شامل سوالات دست ورزی، کاردستی، سوالات نوشتاری و خوانداری و نقاشی است. و یک بخش دیگر، سوالات نگاه به آینده است که دارای 120 سوال است که این سوالات مربوط به درس های ریاضی، علوم و فارسی اول دبستان است. می خواهیم هم با درس های اول دبستان آشنا شوید و هم مقداری نسبت به دوستان خود پیشروی کنید(البته در حد معقول و متناسب).

این کتاب برای مطالعه در هشت هفته تهیه شده است، تا شما بتوانید هم از تعطیلات تابستان لذت ببرید و هم روزی چند دقیقه مطالعه نمایید و درس خواندن برای شما کسل کننده نباشد.

جهت خرید اینترنتی کتاب های تابستان کلیک کنید