خودروی گلف بنز با الهام از سوپرماشین‌ها ساخته شد

شرکت خودروسازی مرسدس بنز آلمان در همکاری با یک شرکت انگلیسی، خودروی اسپرت گلف تولید کرده و قرار است آن را در مسابقات آتی آزمایش کند.

خودروی گلف بنز با الهام از سوپرماشین‌ها ساخته شد

به گزارش گروه وب‌گردی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از Mercedes-Benz، خودروهای زمین بازی که از زمین گلف آغاز شد و به زمین چمن فوتبال و راگبی و دیگر ورزش‌ها راه یافت، اکنون سوژه تازه‌ای برای خودروسازان شده و قرار است در تورنومنت‌های امسال مورد آزمایش قرار گیرند.

چندی پیش شرکت مرسدس بنز از علاقه‌مندان دعوت کرد تا ایده‌هایی را که برای خودروهای گلف آینده دارند، ارائه دهند و اکنون در همکاری با یک شرکت انگلیسی تولید کننده خودروی گلف، یک نمونه از ماشین زمین چمن خود را که با الهام از سوپرماشین‌های بنز ساخته شده، به علاقه‌مندان معرفی کرده است.

این خودروی تمام الکتریکی، هنوز مجهز به سیستم راننده خودکار نیست اما با استفاده از یک تبلت، شما می‌توانید تمامی امور مانند کولر، بخاری، میزان مصرف انرژی و حالت رانندگی اسپورت یا صرفه‌جویی را انتخاب کنید. به گزارش آنا، این خودرو قرار است در تورنومنت‌های موناکو، آلمان، مسابقات اوپن انگلستان و دانمارک، در زمین چمن مورد آزمایش قرار گیرد.

بنابر اعلام بنز، این خودرو بسیار گران است و چیزی نیست که در هر نمایشگاه ماشینی بتوان آن‌ را خرید و شرکت قصد دارد با افزودن سیستم رانندگی خودکار به آن، توجه علاقه‌مندان ثروتمند را به خود جلب کند.

تبلت این خودرو وضع هواشناسی، محل قرار گرفتن در زمین گلف و حتی مرحله مسابقه را به شما نشان می‌دهد و نرم‌افزار بعدی که برای آن در راه است، نرم‌افزار اتصال گوشی هوشمند به تبلت خواهد بود. 

بنز همچنین بلندگوهای بلوتوث Hi-Fi در این خودرو نصب کرده است تا بتوانید از صدای با کیفیت بالای موسیقی نیز لذت ببرید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب