ساخت اولین پارک زیرزمینی جهان یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شد

صورت رسمی حمایت خود را از احداث اولین پارک زیرزمینی جهان در این شهر اعلام کرده‌اند. این مسئله طرح ساخت این پارک را یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک کرده است.

ساخت اولین پارک زیرزمینی جهان یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شد

بحث درباره ساخت این پارک به نام پارک لولاین(lowline) سالهاست که ادامه دارد. این پروژه در سل  ۲۰۱۱ به عنوان پروژه زیرزمینی Delancey معرفی شد و از آن زمان تا کنون حدود ۱۵۵ هزار دلار برای فناوری خورشیدی این پارک هزینه شده است. این پارک در محدوده پل پایانه قطار سابق ویلیامزبرگ در شرق منهتن قرار دارد.


ساخت اولین پارک زیرزمینی جهان یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شد


ساخت اولین پارک زیرزمینی جهان یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شد

این مکان یکی از بزرگترین مناطق سرسبز نیویورک خواهد بود و بازدیدکنندگان می‌توانند از طریق پله به این پارک دسترسی پیدا کنند. هدف از این پروژه فقط ایجاد فضای عمومی نبوده بلکه فناوری برای تغییر شکل شهرها را ارائه می‌کند. علاوه بر مکانی برای استراحت، فعالیت و رویدادهای فرهنگی دیگر مشابه بقیه پارک‌ها نیز در این مکان انجام می‌شود. در پارک لو لاین برخلاف محدودیت‌های زیرزمینی، انواع درختان و گیاهان وجود خواهد داشت. نور لازم برای گیاهان و روشنایی توسط گیرنده‌های صیقلی و آینه مانند از نور خورشید در بالای زمین جمع‌آوری و ذخیره می‌شود.ساخت اولین پارک زیرزمینی جهان یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شداین نور به طور مستقیم از طریق فیبرهای نوری به صفحات منعکس‌کننده سقف در زیرزمین منتقل و در فضا تقسیم می‌شود. انتقال این امواج نوری برای عمل فتوسنتز برای رشد گیاهان و درختان بسیار ضروری است. اجرا کنندگان این طرح پیش‌بینی کرده‌اند که نیاز به جمع‌آوری حداقل 80 میلیون دلار پ

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب