مهدوی: نباید انتظار غیرمنطقی داشت

پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: ایران برای نخستین بار است که حضور در المپیک را تجربه می‌کند و نباید از این تیم انتظار غیرمنطقی داشت.

مهدوی: نباید انتظار غیرمنطقی داشت

مهدی مهدوی در گفتگو با خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره شرایط فعلی تیم ملی در آستانه اعزام به المپیک ریو، گفت: شرایط خوبی در تمرینات تیم ملی برقرار است و بازیکنان و کادر فنی در نهایت انگیزه تمرینات را سپری می‌کنند. 

وی ادامه داد: ما در المپیک بیش از هر چیز به دعای مردم نیاز داریم و این که بتوانیم تیم را در نهایت آرامش اعزام کنیم. بازیکنان ما از نظر روحی در شرایط خوبی هستند و این شرایط خوب اگر در المپیک هم پابرجا باشد قطعا به کسب نتایج خوب منجر می‌شود. 

پاسور با تجربه تیم ملی والیبال ایران افزود: ایران برای نخستین بار است که حضور در المپیک را تجربه می‌کند و این حضور قطعا شرایط خاص خود را دارد. به همین دلیل باید انتظارات منطقی از تیم ملی ایران در المپیک داشت. 

وی ادامه داد: تمام تلاش ما دفاع از اعتبار والیبال ایران در المپیک است و شک نکنید بازیکنان ایران در هیج مسابقه‌ای کوتاهی نخواهند کرد. 

مهدوی در پایان گفت: امیدوارم که تیم ملی ایران بتواند نمایش خوبی در المپیک و در نبرد با برترین تیم‌های جهان داشته باشد و در نهایت مردم عزیز کشورمان از ما راضی باشند. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
تفکر و اندیشه (هدف زندگی پرپرواز) ازدین و زندگی 1 دهم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دهم )
دبیر : محمد رضایی بقا