حمیدرضا عابدین : لوح‌های ضمیمه کتاب کانون

لوح‌های ضمیمه کتاب کانون فرهنگی آموزش

حمیدرضا عابدین : لوح‌های ضمیمه کتاب کانون

لوح های ضمیمه کتاب کانون فرهنگی آموزش

محتوایی برای استفاده ی هرچه بهتر کتابهای کانون

حتما شما لوح هایی که به آخر کتاب های کانون ضمیمه شده رو دیدید. این لوح ها شامل قسمت های مختلفیه که براتون به ترتیب توضیح میدیم:

بخش 1 – آزمون:

تاحالا شده قبل از شرکت در آزمون ، آزمون نظیر سال قبل رو از خودتون امتحان بگیرید و در همون لحظه کارنامه و تراز کشوریتون رو مشاهده کنید و پاسخ تشریحی هر سوال رو بخونید؟؟! یا این که وقتی توی یه مبحثی ضعف داشته باشی، فکر کردید حل سوالای آزمون های سال های قبل کانون که در این مبحث مطرح شده بودند چقدر میتونه کمکتون کنه ؟؟ یا حتی برای امتحانای مدرسه داشتن تعداد زیادی نمونه سوال، توی تکمیل یادگیریتون چقدر موثره؟؟

ما توی قسمت آزمون لوح های کتاب، کلی امکان مختلف براتون فراهم کردیم که بتونید به شکلهای مختلف خودتون رو بسنجید. پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما حسابی روی این بخش وقت بذارید و ازش خوب خوب خوب استفاده کنید.  

بخش 2 – فیلم های آموزشی:

فکرشو بکنید که شما یک مجموعه ی کامل فیلم آموزشی از تمام مباحث درسیتون دارید!. فیلم هایی که توسط بهترین دبیرهای هر مقطع و رشته ضبط شده .شما میتونید این فیلم هارو توی بخش فیلم از لوح کتابتون ببینید  که شامل فیلم های سه دقیقه ای کانون و رهپویانه و فقط کافیه از درخت دانش، فصل و زیرفصل مورد نظرتونو انتخاب کنید و فیلم اون قسمت رو نگاه کنید.

.

بخش 3 – برگه امتحانی:

تا حالا به این نکته فکر کردید که موقع امتحانات نیم سال اول و پایانی نمونه سوال چقدر میتونه تاثیرگذار باشه و از کجا میشه این نمونه سوالات رو پیدا کرد؟؟ توی بخش برگه امتحانی لوح  کتاباتون میتونید به راحتی این نمونه سوالات رو ببینید و در این بخش شما میتونید یک بانک کامل برگه های امتحانی نیم سال اول و دوم از مدارس سراسر کشور داشته باشید که با مراجعه به این بخش ، با سبک سوالات دبیران و طراحان سراسر کشور و محل زندگی خودتون آشنا بشید. راستی!! امکان پرینت هم به این بخش اضافه شده تا هروقت خواستید به راحتی برگه ها رو پرینت کنید.

بخش 4- خلاصه درس:

تاحالا شده با خودت فکر کنی که اگه جزوه های دبیران خوب و مطرح کشور رو داشتی ، چندین و چندبار میخوندیشون و از درس خوندن لذت بیشتری می بردی؟؟ تو قسمت خلاصه درس کلی جزوه تالیف شده توسط بهترین مدرسین کانونی منتظر شمان تا با خوندنشون چند قدم دیگه به موفقیت نزدیک تر بشین. توی این بخش هم امکان پرینت جزوات رو دارید.

بخش 5 – مشاوره:

شما توی لوح ضمیمه ی کتابتون و در بخش مشاوره، یک مشاور در خانه دارید و توی این بخش به تمام نیازهای مشاوره ای که دارید جواب داده شده و شما دانش آموزان و اولیا می تونید با توجه به نیاز مشاوره ای خودتون به یکی از قسمت های این بخش مراجعه کرده و از فیلم ها و مقالات و فایل های صوتی مشاوره ای استفاده کنید..

بخش 6 – کلی چیزدیگه:

در بیشتر مواقع خیلی از دانش آموزان علاقه مند دوس دارن که فراتر  از مطالب کتاب درسیشون  مطالعه داشته باشن، اونم مطالعه ی جذاب و سرگرم کننده! خب ما فکر این مورد رو هم براتون کردیم و شما با مراجعه به این بخش، کلی چیز دیگه مثل نرم افزار، آزمایشگاه مجازی، خواندنیها ، مجموعه فیلم ها، فایل های صوتی و مجموعه تصاویر علمی جذاب رو میتونید ببینید و از محتویات این بخش به فراخور علاقه و مبحث مورد نظرتون، استفاده کنید

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب