ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی روسیه اعلام شد/ماخوف فقط در آزاد

در حالی ترکیب روس‌ها برای حضور در رقابت‌های المپیک، روز جمعه هفته جاری اعلام می‌شود که بلال ماخوف در کشتی فرنگی به میدان نخواهد رفت.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی روسیه اعلام شد/ماخوف فقط در آزاد

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، گوگی کوگیاشویلی سرمربی تیم  کشتی فرنگی روسیه در حالی از اعلام ترکیب این تیم در روز 22 جولای (اول مرداد ماه) خبر داده است که حضور اسلام بک آلبیف در وزن 66 کیلوگرم، رومن ولاسوف در وزن 75 کیلوگرم، قطعی شده است. 

همچنین در دسته سنگین وزن نیز قرار است از میان ویتالی سچور و سرگئی سیمینوف که در جام جهانی تهران به میدان رفت، یک کشتی گیر در ریو حاضر شود و به این ترتیب ماخوف که در جهانی لاس وگاس در هر دو رشته به میدان رفت در ریو فقط در کشتی آزاد، مبارزه می کند. 

به نظر می رسد ابراهیم لابازانوف و استفان ماریانیان در وزن 59 کیلوگرم، و نیکیتا ملینیکوف و اسلام ماگمدوف در وزن 98 کیلوگرم، کشتی گیرانی هستند که یکی از آن ها در هر وزن با نظر سرمربی تیم کشتی فرنگی روسیه راهی المپیک خواهند شد. 

همچنین احتمال حضور داوید چاکوتادزه در وزن 85 کیلوگرم که در رقابت های قهرمانی روسیه مقابل الکسی میشین به پیروزی رسیده است، بسیار زیاد است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب