ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی روسیه اعلام شد/ماخوف فقط در آزاد

در حالی ترکیب روس‌ها برای حضور در رقابت‌های المپیک، روز جمعه هفته جاری اعلام می‌شود که بلال ماخوف در کشتی فرنگی به میدان نخواهد رفت.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی روسیه اعلام شد/ماخوف فقط در آزاد

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، گوگی کوگیاشویلی سرمربی تیم  کشتی فرنگی روسیه در حالی از اعلام ترکیب این تیم در روز 22 جولای (اول مرداد ماه) خبر داده است که حضور اسلام بک آلبیف در وزن 66 کیلوگرم، رومن ولاسوف در وزن 75 کیلوگرم، قطعی شده است. 

همچنین در دسته سنگین وزن نیز قرار است از میان ویتالی سچور و سرگئی سیمینوف که در جام جهانی تهران به میدان رفت، یک کشتی گیر در ریو حاضر شود و به این ترتیب ماخوف که در جهانی لاس وگاس در هر دو رشته به میدان رفت در ریو فقط در کشتی آزاد، مبارزه می کند. 

به نظر می رسد ابراهیم لابازانوف و استفان ماریانیان در وزن 59 کیلوگرم، و نیکیتا ملینیکوف و اسلام ماگمدوف در وزن 98 کیلوگرم، کشتی گیرانی هستند که یکی از آن ها در هر وزن با نظر سرمربی تیم کشتی فرنگی روسیه راهی المپیک خواهند شد. 

همچنین احتمال حضور داوید چاکوتادزه در وزن 85 کیلوگرم که در رقابت های قهرمانی روسیه مقابل الکسی میشین به پیروزی رسیده است، بسیار زیاد است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : حسین ناصحی